Toplum

İHH Beykoz’da hızlı başladı

İHH Beykoz’da hızlı başladı
02.03.2016 20:09
| | |
5313

İHH İnsani Yardım Vakfı'nın Beykoz Gönüllüleri, kuruluş aşamasında ilçe protokolüyle bir araya geldi ve projelerinden bahsetti.

İHH İnsani Yardım Vakfı'nın Beykoz Gönüllüleri, kuruluş aşamasında ilçe protokolüyle bir araya geldi ve projelerinden bahsetti.

Gebze'deki temsilciliğinin yanı sıra İstanbul genelindeki 11 temsilciliğiyle faaliyetlerini sürdüren İnsan Hak ve Hürriyetleri (İHH) İnsani Yardım Vakfı'nın 12. temsilciliği, Beykoz'da açıldı. Bir süredir kuruluş faaliyetlerini yürüten heyet ise ilçe protokolüyle bir araya gelmesinin ardından, ilk organizasyonunu 12 Mart 2016 Cumartesi günü gerçekleştirmeye hazırlanıyor.

Birleşmiş Milletler (BM) Ekonomik ve Sosyal Konseyi tarafından danışmanlık statüsü tanınmış 3 bin örgütten birisi olan İHH İnsani Yardım Vakfı’nın Beykoz Temsilciliği, Darusselam Hasta Dinlenme Evi'nin yemek giderlerini karşılamak üzere bir kahvaltı organizasyonu düzenleyecek. Bu sırada İHH İnsani Yardım Vakfı'nın Kurucu Başkanı olan Av. Fehmi Bülent Yıldırım da Beykoz'a gelecek ve İBB Koru Tesisleri'nde gerçekleştirilecek olan programda, Beykozlu Gönüllülere eşlik edecek.

‘İHH Beykoz Gönüllüleri, ilçe protokolünü makamında ziyaret etti’

Öte yandan İHH İnsani Yardım Vakfı'nın Beykoz Temsilciliği Gönüllüleri, geçtiğimiz hafta Beykoz'daki ilçe protokolüne bir dizi ziyaret gerçekleştirdiği öğrenildi. Beykoz İlçe Emniyet Müdürlüğü ile ziyaretlerine başlayan heyet, sırasıyla İlçe Milli Eğitim Müdürü Kazım BozbayBeykoz Müftüsü Hüseyin Demirtaş'ı ve Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı'yı makamında ziyaret etti.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haberleri, İHH Beykoz Şubesi, Bülent Yıldırım

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"