İHH Beykoz’da açılım süreci devam ediyor

  • 29.11.2021 12:41
  • Güncelleme: 29.11.2021 12:48
  • Okunma: 1381 kez
  • Yorum: 0
İHH Beykoz ilçe Temsilciliği, geçtiğimiz günlerde başlatmış olduğu ziyaret turuna devam etti.
İHH Beykoz’da açılım süreci devam ediyor

İHH Beykoz Temsilcisi Ekrem Tuncer, beraberindekilerle bu kez, CHP, MHP, Saadet Partisi, Yeniden Refah Partisi ve Beykoz Ülkü Ocaklarını ziyaret etti.

Ziyaretlerde İHH Beykoz Temsilciliği’nin 10 Aralık Suriye ve diğer bölgelere göndermeyi planladığı yardımlar konuşurken, ev sahiplerine de Mescid-i Aksa maketi hediye edildi.

CHP’yi ziyaretinde İlçe Başkanı Aydın Düzgün tarafından karşılanan İHH heyetine yakın ilgi gösterilirken, diğer partilerde de İHH Heyeti samimi ortamlarda ağırlandı. CHP İlçe Başkanı Aydın Düzgün ise ziyaretten son derece memnun olduğunu ifade ederek, parti olarak sosyal dayanışmaya önem verdiklerini ve bunu her fırsatta gösterdiklerini belirtti. Düzgün, İHH ile de bundan sonra dayanışma içinde olmak adına hassasiyet göstereceklerini kaydetti.

Ziyaretlere ilişkin konuşan İHH temsilcisi Ekrem Tuncer,  toplumun tüm kesimleriyle bir dayanışma ruhu oluşturma gayreti içinde olduklarını ifade ederek, sadece siyasi partilerle değil, Beykoz’un sivil toplum örgütleri ile de aynı dayanışma ruhunu yakalama gayreti içinde olduklarını belirtti.

Ekrem Tuncer, Beykoz Yöre Derneklerini İHH’nın Kavacıktaki merkezinde ağırlamak istediklerini dile getirerek, Beykoz’un dayanışma ruhunu 10 Aralık’ta Suriye ve diğer bölgeleri göndermeyi planladıkları yardım tırlarıyla göstermek istediklerini söyledi.

Öte yandan gün içinde ziyaret edilen, MHP Beykoz İlçe Başkanı Oğuzhan Karaman, Saadet Partisi Beykoz İlçe Başkanı Muammer Koç, Yeniden Refah Partisi Beykoz İlçe Başkanı Tuncay Karadeniz ve Beykoz Ülkü Ocakları Başkanı Serdar Aytaç, ziyaretten duydukları memnuniyeti ifade ederek, İHH heyetine teşekkür ettiler.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: İHH Beykoz, Ziyaret