Makaleler

İhanet içinde olanlara ithafen

2014.07.27 00:00
| | |
5933

Değerli okurlar; bu seferki yazıma, sizlerinde yakından takip ettiğiniz, içinde bulunduğumuz gündeme hâsıl bir kıssadan hisseyle başlamak istedim.

Günlerden bir gün, Yavuz Sultan Selim kıyafet değiştirip Eminönü’ndeki kuş satanlar çarşısında teftişe çıkmıştı. Altın kafes  içinde satışa çıkarılan bir yaban  ördeği dikkatini çekti.

Fiyatını sordu. Kuş satıcısı fiyatını söyledi, söylediği fiyat çok yüksekti, o fiyata  rahatlıkla bir malikâne satın alabilirdi.

Yavuz; bunun fiyatı diğer yaban ördeklerinden  niçin bu kadar yüksek diye sordu.
Kuş satıcısı “ Bu çok özel bir ördektir.” Hangi göle bırakırsanız bırakın öyle bir bağırmaya başlar ki; çevredeki bütün yaban ördekleri göle doluşur, sizde rahatlıkla avlarsınız dedi.  

Bu minval üzerine, Yavuz Sultan Selim biraz düşündükten sonra, satıcıdan parasını ödeyip yaban ördeğini satın aldı. Yanındaki muhafaza verdi, bir de kesin talimat ekledi;
Şunun kafasını kopar!

Kuş satıcısının aklı bu işe ermemişti. Onca  paraya kıyıp satın alınan kuş öldürülür müydü?

Neden öldürüyorsunuz? Diye kekeledi.
Yavuz;  kuş satıcısının gözlerinin içine bakarak konuştu:

 “Kendi kanına ihanet edenin cezası ölümdür” dedi.

Evet, gönül dostlarım, saygıdeğer okurlar, dalalet ve  hıyanet  karşısında hareket eden salyalar akıtarak ile  konuşan bu yerli işbirlikçiler Türkiye’mizi sağcı, solcu, Türk, layık, anti layık tahribatı üzerinden bölmeye çalışan bu  mason ve Siyonist  büyük sermaye çevrelerine, Milletimiz 30 Mart’ ta  gerekli dersi vermelidir, verecektir de.

Ey gönlü ve ufku büyük Türkiye sevdalısı dostlar;

Şuna emin olunuz ki, Türkiye’miz bugün istikbal ve istiklal mücadelesi vermekle karşı  karşıyadır. 

Bu içinde yaşadığımız, suyunu içtiğimiz, havasını soluduğumuz vatanımız, 2023 vizyonlu  dünyanın  gelişmiş ilk on  ülkesi arasında yer alması yolunda önemli adımlar atılıp, yatırımlar yapılırken, bir zümre çıkıp dershanelerimizi kapatamazsınız deyip Türkiye Cumhuriyetine bir anlamda kılıç çekiyor. 

Gerçek anlamda gücünüzün bu mevcut iktidarı yıkabilme şansına sahip olduğuna inanıyorsanız, barındığınız Pansilvanya’dan gelip siyasetinizi bu ülkede yapın. Lakin sizin adınıza bu ülkede sizin istediğiniz tarzda siyaset yapan kuklalarınız var. Dolayısıyla onlarında mahremlerine girdiniz sanırım ki; emir buyurduğunuz her şeyi sizin adınıza yerine getiriyor zavallılar. 

Unutmayın ki; başkasının  izinde  yürüyen ayak izi bırakamaz.    

Bu ülkenin altına dinamit koymaya çalışan Pansilvanya’nın işbirlikçisi CHP, Cia, Mossad, Kgb ajanları Müslüman’ı Müslüman’a kırdırarak hedeflerine varmak istiyorlar. Türkiye’mizi bölmek parçalamak yok etmek adına var güçleri ile çalışıyorlar.

Hedefleri tek ve ortak bölünmüş bir Türkiye.
   
Seçim takvimine çok az bir süre kalmışken bu ülkeye ihanet edenleri, bu  toprakları, bu vatanı satanları, ellerini kollarını bağlayıp, çapraz  bir şekle getirip sandığa gömmek, vatanım, vatanım diyenlerin asil görevi olmalıdır.

Şöyle ki; Vatanı satanlar sağ oldukça vatan sağ olmaz.

Günümüz solcuları gibi değil de gerçek bir solcu olduğuna inandığım rahmetli Deniz Gezmiş’in çok sevdiğim bir sözü var. 

Vatan onu  parsel parsel satanların değil, uğrunda  darağacında gidenlerin vatanıdır!
 30 Mart bugündür.

Anahtar Kelimeler:

reklam
Diğer Yazıları

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"