İftar için Kastamonu'ya gittiler

  • 0
  • 8597
İftar için Kastamonu'ya gittiler
İftar için Kastamonu'ya gittiler
İftar için Kastamonu'ya gittiler
İftar için Kastamonu'ya gittiler
İftar için Kastamonu'ya gittiler

Beykoz İlçesinde belirli periyotlarda toplanan bir yapı olan Beykoz Kastamonu Platformu bu kez Beykoz dışında toplandı.

İlçenin değişik sektörlerinden, siyasilerinde, diğer sivil toplum kuruluşlarından Kastamonu kökenli isimlerinden oluşan platform Ramazan ayı dolayısı ile bir organizasyona imza atarak bu kez Kastamonu’da toplandı. Platform üyesi Kastamonulu hemşehrilerine konuk olan grup iftar ve sahur programı ile memleket havasını hoş sohbet ortamları ile renklendirdi.

Platform üyeleri Kastamonu-Araç ilçesinde Platform Üyesi Metin Çepni'nin konuğu idi. Gerçekleşen iftar programında nezih bir ortam oluşurken, ilk kez Beykoz dışında bir etkinlikte bir araya gelmenin, memleket hasretine son vermenin neşeli atmosferi buluşmada hakim idi. Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Muharrem Kaşıtoğlu, Belediye Meclisi Üyesi Yılmaz Özdemir, Belediye Başkan Danışmanlarından İsa Sucuoğlu, AK Parti Beykoz İlçe Yönetim Kurulu üyesi Mehmet Temel, Rüzgarlıbahçe Mahallesi Muhtarı ve Rüzgarlıbahçespor Başkanı Sedat Altun gibi isimlerin bir araya geldiği -Araç Buluşması- geç saatlere kadar yapılan koyu sohbetlerden sonra sona erdi.

SAHUR'DA AĞLI'DA İDİLER

Kastamonu’da memleket hasretini dindiren Kastamonu Platformuna dahil isimler iftarda Araç İlçesinde Metin Çepni'nin evinde misafir olduktan sonra, bu kez Sahur'da Ağlı'da Adil Kaya'nın misafiri oldular. Hoş sohbetlere imza atılan ziyarette memleket havası doyasıya teneffüs edildi.

Beykoz Platformunun Kastamonu Programında yer alan diğer isimler ise Ali İhsan Yalçın, Çetin Kökbek, Resul Rençber, Hakkı Şenol, İhsan Çalık, Eyüp Sucu ve Özcan Terenli, Adil Kaya ve Metin Çepni idi. Grup kendi köylerini de ziyaret ederke dost ve akrabaları ile hasret giderip, erken bir Bayram kutlamalarını da yapmış oldu.

Kastamonu Platformu üyeleri Bozkurt ve Abana ilçelerinde de ziyaretlerine devam edecek.

Haber Merkezi

Çelikbilek'ten önemli mesajlar
Önceki Çelikbilek'ten önemli mesajlar
Cengiz Kurdoğlu Kavacıkspor için konser verecek
Sonraki Cengiz Kurdoğlu Kavacıkspor için konser verecek
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz