Siyaset

İdris Güllüce Gümüşsuyunda destek istedi

İdris Güllüce Gümüşsuyunda destek istedi
2014.08.12 00:00
| | |
7622

AK Parti İstanbul Milletvekili Adayı İdris Güllüce, Beykoz’un Gümüşsuyu Mahallesi’nde seçim çalışmaları yaptı...

Gün boyu mahalle esnafını dolaşan AK Parti vekil adayı Güllüce bir yandan partisinin çalışmalarını anlatırken diğer yandan 12 Haziran 2011 Seçimleri için destek istedi.

Gümüşsuyun’ndaki çalışmaları sırasında mahalle muhtarlığını da ziyaret eden Güllüce, Muhtar Ahmet Soylu tarafından karşılandı.

Ziyarette, Başbakanın Beykoz’a gelişinde, vatandaşların açıklama beklediği 2B konusu gündeme gelirken, AK Parti İstanbul Milletvekili Adayı İdris Güllüce, CHP’lilerin, AK Parti’nin 2B’yi çıkartacağını anlayınca 2B arazisi topladıklarını iddia etti.

Gümüssuyu Muhtarı Ahmet Soylu ise,   “Bizim bölgemizin % 85’i tapusuz % 15 gibi bir tapu var..  o da kısmı olarak özel arazi”  şeklinde konuşarak, “Beykoz Türkiye’de en fazla 2B arazisi olan bölgelerden biri” dedi.

Beykoz’da seçim öncesi 2B probleminin çözüleceğine yönelik büyük bir beklenti olduğuna da değinen Muhtar Soylu,  Beykoz’un bu sorundan kurtarılması gerektiğini belirtti.

Gümüşsuyu Muhtarı Ahmet Soylu, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’a verilen dosyayı AK Parti Milletvekili adayı İdris Güllüce’ye de verdi.

İdris Güllüce Gümüşsuyu mahallesi’ndeki çalışmalarına gün boyu devam etti.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: AK parti, Ahmet Soylu, İdris Güllüce

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"