İcra Dairesi Beykoz'da 27 milyona villa satıyor

  • 01.02.2021 15:34
  • Güncelleme: 02.02.2021 09:17
  • Okunma: 15605 kez
  • Yorum: 0
Beykoz İcra Dairesi Çubuklu Mahallesi HMB Villaları Sitesi 187 ada 60 parselde yer alan tripleks villayı 27 milyon liraya satışa çıkardı.
İcra Dairesi Beykoz'da 27 milyona villa satıyor

Beykoz İcra Dairesi tarafından, Çubuklu Mahallesi HMB Villaları Sitesi 187 ada 60 parselde yer alan tripleks villa 27 milyon TL'ye satışa sunuldu.

Gayrimenkulün satış ihalesi 3 Mart tarihinde saat 10:30'da gerçekleştirilecek. 

Yayınlanan ilanda şu ifadeler yer aldı:

"Yapılaşmanın orta yoğunlukta olduğu bölgede, sosyal yaşamın gerektirdiği alışveriş, sağlık ocağı, okul, market vb. sosyal ihtiyaçlar kısa mesafelerde karşılanabilmektedir. Bölge, üst düzey gelir grubuna sahip insanların ikamet etmeyi tercih ettikleri bir bölge özelliğini taşımaktadır Bölgenin her türlü teknik altyapısı tamamlanmış ve kamu hizmetlerinden istifadesi tamdır. Beykoz Çubuklu mevkiinde, Hıdiv Kasrı Caddesi üzerinde kurulu olan HMB Villalar Sitesi, Dubleks ve Tripleks olarak oluşmaktadır. Sitenin iç yollan asfalt kaplıdır. 24 saat güvenliği bulunan sitede çevre düzenlemesi ve peyzaj çalışmalar bitirilmiş olup site içerisinde sosyal tesisler bulunmaktadır. HMB Villaları Sitesinde, C26 Blok 15 no.lu villa olarak yer almakta olup, Belediyede projesi bulunamamıştır. Binanın dış cephesi aklilik boyalı, çatısı kiremit kaplıdır. Binanın işçiliği ve malzemesi iyi kalitededir. Konu mülkte borçlunun ikamet etmekte olduğu mahallinde şifahen beyan edilmiştir.C26 blok 15 nolu tripleks konut; Taşınmazın yerinde yapılan ölçümlerine göre 800 m2 kullanım alanlıdır."

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz