İBB, yeni yapılan Beykoz Sahiline el koydu

  • Güncelleme: 03.07.2020 16:48
  • Okunma: 14989 kez
  • Yorum: 7
Beykoz Belediyesi'nin baştan sona yapımını üstlendiği Sahil Düzenleme Projesi sonrası İBB, yeni düzenlenen sahile el koydu.
İBB, yeni yapılan Beykoz Sahiline el koydu

Beykoz Belediyesi'nin 7 milyon lirayı aşkın bedelle yapımını tamamlayarak vatandaşların hizmetine açtığı Beykoz Sahiline, İstanbul Büyükşehir Belediyesi el koydu.

Yapımı tamamlandıktan sonra sahil şeridine üzerinde İstanbul Büyükşehir Belediyesi yazan bankların koyulması, vatandaşlar tarafından Beykoz Belediyesi yaptı, İBB el koydu şeklinde yorumlandı.

Beykoz Belediyesi tarafından belli aşamalarda tamamlanan projeyle bölgede yaklaşık 10 kilometre yürüyüş alanı ve 7 kilometre kare yeşil alan oluşturulmuştu.

Beykoz Sahilinin sosyal mesafenin korunması amacıyla yapıldığını açıkladığı banklar İstanbul Büyükşehir Belediyesine bağlı ekipler tarafından kaldırılarak kendi logosunun yazılı olduğu banklar yerleştirilmeye başlandı.

Alınan bilgiye göre ilerleyen günlerde Beykoz Belediyesi'nin, vatandaşların vergileriyle kendi bütçesinden yaptırdığı bankların tamamı kaldırılarak İBB'ye ait bankların koyulacağı bildirildi.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Şubat ayında Beykoz Belediyesini ziyareti sonrasında Başkan Murat Aydın ile birlikte çalışmaların devam ettiği sahil şeridinde incelemelerde bulunmuş, sonrasında her türlü desteği sağlayabileceklerini söylemişti.

Sosyal mesafeli bankların kaldırılarak standart bankların zemine çakılma işlemleri devam ediyor.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haberleri, İBB, Sahil Düzenleme

Yorumlar (7 Yorum)

Erhan (8 ay önce)

Büyüksün ibb ins elmas burnunada biseyler yapar 4 gun degilde 2 gun bayanlara diger gunler genel

M.S (8 ay önce)

Belediye önünden baslayıp, eski iskelede biten yol,nasıl 10 km oldu. Haber kendisi ile celişiyor. 7 km2 alan olduğuna göre 7 cm genişlikte bir yer yapılmış o zaman. 10 m genişlik* 700 m uzunluk 7000 m2 yapar (7km2). Düzeltirsiniz sanırım.

Nejat Yenici (8 ay önce)

Ahahaha çırpınmaya devam

Mehmet yazıcı (9 ay önce)

Bu yapılan sahilde akşam hava kararınca bi insin belediye başkanı. Göz gözü görmüyor. Işıklandırma yeterli değil demeyeceğim gerçekten hiç yok. Beykozlu olarak hangi başkana sitem etsek bilemedim..

Orhan Ayan (9 ay önce)

Ana cadde ve parkları büyükşehire aittir. Ara cadde ve sokaklar ilçe belediyesinin sorumluluk alanıdır. Beykoz Korusu kimin sorumluluk alanı???

yakup (9 ay önce)

imamoglunun huyu yapmadigi seyleri yaptim demesi ve boylede bir sürü reklamlari var orda burda

Yavuz Gürkan (9 ay önce)

Büyükşehir tekne sahiplerinin sesini duy.. Denizi teknelerin kullanıma açın, burası 2000 yıllık bir deniz kenti. Konya ovası değil...

Yorum Yaz