İBB’nin çiçek bütçesini Muharrem Kaşıtoğlu savundu

  • 1
  • 10929
İBB’nin çiçek bütçesini Muharrem Kaşıtoğlu savundu

CHP’li İBB Meclis Üyesi Hakkı Sağlam’ın gündeme getirdiği iddiaya AK Partili Muharrem Kaşıtoğlu ekranlardan yanıt verdi.

İstanbul'da 32 milyon lira harcanan çiçekler yeni bir tartışma yarattı. CHP 'israf ediyorsunuz' dedi, AK Parti, 'çiçekler Van Gogh tablolarını anımsatıyor' şeklinde savunma yaptı.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin yol kenarlarındaki çiçeklere 32 milyon lira ödediği ortaya çıktı. Muhalefet bu paranın önemli sorunların çözümü için harcanması gerektiğini düşünürken AK Parti yapılan harcamayı savunuyor.

KRT'de Çağlar Cilara'nın programına konuk olan AK Partili İBB Meclis üyesi Muharrem Kaşıtoğlu çiçeklerden İstanbul halkının memnun olduğunu söyledi. Kimsenin şikayet etmediğini belirten Kaşıtoğlu yol kenarlarındaki çiçekleri ünlü ressam Van Gogh'un tablolarına benzetti. Kaşıtoğlu, ayrıca harcanan paranın iddia edildiği gibi bir yılda değil beş yılda harcandığının altını çizdi.

 

Haber Merkezi

Beykoz Belediyesi'nde temsili yangın
Önceki Beykoz Belediyesi'nde temsili yangın
İstanbul Valisinin Beykoz mesaisi
Sonraki İstanbul Valisinin Beykoz mesaisi
Yorumlar (1 Yorum)

Yılmaz GÖKGÖZ (10 yıl önce)

Beykoz'un çiçeğe, böceğe ihtiyacı olmadığını bütün Beykozlular biliyor. 15-20 tane zabıta alınacağı zaman binlerce insanın başvuru yapmasını marifet gibi anlatan Belediye Başkanımız aslında buradaki acı tabloyu görememişti. Bu acı tablo işsizliğin ne derecede Beykoz'da yüksek olduğudur. Muharrem Kaşıtoğlu Bey'de buradaki savunmasını normal karşıladım. Ortaçeşme'de 250 tane aileye sosyal yardımdan destek alacak bu adamın Beykoz'un kenarlarındaki çiçeklerinden memnun olacak.. Eminim memnun olduklarını söyleyeceklerdir. Eğer memnun kaldıklarını söylemez iseler yardımı kesebilirler.. Korku ülkesi olduk vesselam..

Yorum Yaz