İBB'den Beykoz'un spor kulüplerine yardım

  • Güncelleme: 19.10.2020 16:13
  • Okunma: 3853 kez
  • Yorum: 0
İstanbul Büyükşehir Belediyesinin, kent genelinde kulüplere yapmış olduğu spor malzemeleri dağıtım günlerinde sıra Beykoz'a geldi.
İBB'den Beykoz'un spor kulüplerine yardım

İBB Recep Şahin Köktürk Spor Kompleksinde gerçekleşen malzeme dağıtım töreni sonrasında gerekli evrakları teslim eden spor kulüplerine yardım malzeme kolileri teslim edildi.

Malzeme dağıtım töreninde Cumhuriyet Halk Partisi Beykoz İlçe Başkanı Aydın Düzgün, Beykoz Kulüpler Birliği Başkanı (BİSK) Asım Özdemir, ilçe spor kulüplerinin başkan ve temsilcileri hazır bulundu.

Beykoz Kulüpler Birliği Başkanı (BİSK) Asım Özdemir, özellikle Kovid-19 pandemi sürecinde spor kulüplerinin çok zor günler yaşadığına dikkati çekerken, "Dolayısıyla geçmiş zamanlardan gelen ve bugün de devam etmeye devam eden malzeme yardımlarının kulüplerimiz için önemli ve yararlı olduğu inancındayım. İstanbul Büyükşehir Belediyesine şahsım ve spor kulüplerimiz adına teşekkür ediyorum" diye konuştu.

Öte yandan İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan ilk yardımlar futbol branşlarını ilgilendiren ürünleri içerirken ileriki haftalarda diğer branşları da içeren yardımların yapılacağı kaydedildi.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haberleri, İBB, Yardım

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz