İBB Başkanı İmamoğlu Beykoz’da incelemelerde bulundu

  • Güncelleme: 04.05.2021 00:07
  • Okunma: 4320 kez
  • Yorum: 0
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu akşam saatlerinde Beykoz’a geldi. İmamaoğlu'na Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın'da eşlik etti.
İBB Başkanı İmamoğlu Beykoz’da incelemelerde bulundu

istanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, kurmaylarıyla birlikte gelmiş olduğu Beykoz’da Anadoluhisarı’nda onarım çalışmaları devam eden Hisar Kalesi’nde incelemelerde bulunurken, çalışmaları yerinde gördü. İmamoğlu burada yetkililerden bilgi alırken, kendisine Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, CHP Parti Meclisi Üyesi Sevgi Kılıç, CHP Beykoz İlçe Başkanı Aydın Düzgün ve İBB Meclis Üyeleri Cemal Sataloğlu ve Gülay Demirel‘de eşlik etti.

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, Hisar Kalesi’nde yapılan yenileme çalışmalarının incelenmesinin ardından, Yenimahalle’deki programı nedeniyle İmamoğlu’ndan müsaade istedi. Murat Aydın, İmamoğlu’na teşekkür ederek gruptan ayrıldı.

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu daha sonra Kanlıca’dan başlayıp, Çubuklu’ya kadar uzanan sahil şeridinde incelemelerde bulundu. Yürüyerek, Çubuklu’da yine İBB’ye ait olan gaz depolarına gelen Başkan İmamoğlu’na İlçe Başkanı Aydın Düzgün çeşitli bilgiler verirken, İmamoğlu gaz depolarının olduğu alanda proje yapacaklarını söyledi.

Programın devamında, Aydın Düzgün’ün önerisiyle Burunbahçe’ye giden İmamoğlu burada da Aydın Düzgün’ün önerisi sonucu bir proje hazırladıklarını ve en kısa sürede mesire alanı ve plajı yeniden düzenleyeceklerini belirtti.

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, iftara yakın saatlerde Beykoz’dan ayrıldı.

Haber Merkezi

 

Anahtar Kelimeler: Beykoz, Ekrem İmamoğlu, İnceleme