İBB başarıyı yine ödüllendiriyor

  • 26.01.2016 09:07
  • Güncelleme: 26.01.2016 09:09
  • Okunma: 6349 kez
  • Yorum: 0
İstanbul Büyükşehir Belediyesi, yarı tatilinde takdir ve teşekkür alan öğrencileri ödüllendiriyor.
İBB başarıyı yine ödüllendiriyor

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, yarı tatilinde takdir ve teşekkür alan öğrencileri ödüllendiriyor.

Belgesini Belnet Şubelerine getiren öğrencileri kaydını yaptırıyor ve 6 Şubat'tan sonra öğrneci hediyesini alıyor.

Başarılı öğrencilere bir takdir de Büyükşehir’den projesi kapsamında başlatılan ve karne dönemlerinde takdir ve teşekkür belgesi alan öğrencilerin ödüllendirilmesi bu eğitim öğretim döneminde de devam ediyor. İBB Gençlik ve Spor Müdürü Ayhan Kep, “Takdir sizden hediye bizden diyerek bugüne kadar 33 bin öğrencimize içinde kırtasiye malzemelerinin bulunduğu çantalarımızdan hediye ettik. Bugün de yine 2014 – 2015 eğitim öğretim yılının ilk yarıyılı sonunda öğrencilerimize 13 parçadan oluşan kırtasiye ve eğitim setlerimizden hediye edeceğiz." dedi.

Amaçlarının; karnesindeki notları yüksek olan öğrencilerimizi ödüllendirirken, notları daha düşük olan öğrencilerimizin de motivasyonlarını yükselterek onları çalışmaya, ve başarıya teşvik etmek." olduğunu söyleyen Kep, "Bundan sonra da siz öğrencilerimiz çalıştıkça ve eğitim hayatınızda başarılı oldukça İstanbul Büyükşehir Belediyesi olarak yanınızda olmaya devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

Yine proje kapsamında, Beykoz Soğuksu Ortaokulu'ndaki yaklaşık 500 öğrenciye okul seti hediye edildi.

Öte yandan, “Bir Takdir de Büyükşehir’den” çalışması kapsamında takdir ve teşekkür belgeleriyle beraber İstanbul Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Müdürlüğü’ne gelen öğrencilerin hediyelerini alabilecekleri ve İstanbul’un çeşitli yerlerinde şubesi bulunan BELNET İnternet ve Bilgi Erişim Merkezleri’ne 26 Ocak – 06 Şubat 2015 tarihleri arasında mesai saatleri içersinde belgelerini bırakarak kayıt yaptıran öğrenciler de okul setinden oluşan ödül paketlerini 6 şubattan sonra alabilecekleri kaydedildi.

Beykoz Belnet Şubeleri:

Çiftlik Mah. Cumhuriyet Cad.

Nilüfer Sok. No:7 Kat:1 Çavuşbaşı / Beykoz

0216 479 68 45

---------------------------------------

Necmettin Erbakan Kül. Mer.

Gümüşsuyu Mah. Kelle İbrahim Cad.

No:41 Kat:1 Beykoz 0216 308 85 96

 
 
 
 
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz