Spor

İASKF iftarına Beykoz çıkarması vardı

İASKF iftarına Beykoz çıkarması vardı
2014.07.26 00:00
| | |
3677

İstanbul Amatör Spor Kulüpleri Federasyonunca ( İASKF ) İstinye'deki Orhan Saka Amatörler Evinde gerçekleşen iftar programına yoğun katılım vardı.

İlçeler bazında düşünüldüğünde en geniş katılım sağlayan ilçelerin başında Beykoz geliyordu. Yaklaşık 60-70 kişi ile davete icabet eden Beykoz Kulüp Temsilcileri birlik-beraberlik ruhunu en iyi şekilde yansıtan bir görüntü çizdi.

Beykoz Kulüpler Birliği Başkanı ve Dost Beykoz Yazarı Asım Özdemir, Dost Beykoz Spor Müdürü Talip Ercan, Beykoz Kulüpler Birliği Kurucu Başkanı Abdullah Yümsel, Kulüpler Birliği Yönetim Kurulu Üyeleri, Kulüplerden Antrenörler oluşan geniş bir katılımın olması İASKF Başkanı Ali Düşmez’den Beykoz Spor camiasına özel bir teşekkürü de beraberinde getirdi. Beykoz heyeti ile yakından ilgilenen Ali Düşmez onlarla günün anısına aynı karelerde buluştu.

İASKF Başkanı Ali Düşmez ve Yönetim Kurulu Üyeleri katılan davetlileri iftar programının gerçekleşeceği bahçe girişinde karşılarken, tüm gelenleri ellerini sıkıp hal-hatır sordular. Spor Camiasından Gençlik Hizmetleri Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan, İstanbul Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürü İlhami KoçTürkiye Futbol Federasyonu İstanbul İl Başkanı Yemen Ekşioğlu, 2003-2009 Yılları arasında İl Spor Müdürü olarak görev yapan Türkiye Halter Federasyonu Başkanı Tamer Taşpınar, İBB Spor A.Ş.nin eski Genel Müdürlerinden ve halen  Rumeli Federasyonu Genel Başkanı olan Ayhan Bölükbaşı, Saha Komiserleri Derneği Başkanı Ali Osman Özgül ve Saha Komiserleri, İl Hakem Kurulu Başkanı Oğuz Uğurlu, Edirne ASFK BaşkanıİASFK Kurucu Üyelerinden Kemal Bektaş, Kulüp Başkanları ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Beykoz, Adalar ve Fatih Gençlik Hizmetleri Spor İlçe Müdürleri, Antrenörler ve futbolcuların dahil olduğu geniş yelpazeden katılımın olması dikkatlerden kaçmadı.

Program öncesinde İASFK Yönetim Kurulu bir toplantı yaptıktan sonra iftar programının verileceği bahçeye geçip gelen misafirleri tek, tek karşıladılar. İASKF Başkanı Ali Düşmez gelen misafirleri ile sıcak ve samimi görüntüler verirken onlarla şakalaşmaları ile dikkatlerden kaçmadı. İftar programı başlayıncaya dek İASKF Bahçesinde bazı noktalarda tam bir nostalji rüzgarı esti. Yaklaşık bin civarında davetlini katıldığı iftar programına ilgi büyük olunca İASFK önündeki yolda bölüm, bölüm kilitlenmeler yaşandı. Katılımcıların bazılarının bölgelerindeki Belediyelerin tahsis ettiği araçlar ile geldikleri göründü.

Gerçekleşen iftar programında açılan iftar ve yenen yemeklerin ardından TFF Yönetim Kurulu Üyesi, TASKK ve İASKF Başkanı Ali Düşmez bir konuşma yaptı. Öncelikle programa yoğun katılımdan dolayı teşekkürlerini ileten Düşmez, “İşte biz göreve başladığımızdan beri bu görüntüleri yansıtma düşüncesindeyiz. İstanbul Amatör Spor Camiasının kamuoyunda, sosyal alanda ve diğer her tür etkinliklerde daha fazla dikkat çekmesi, birlik-beraberlik ruhunun sergilenmesi için bu tür etkinlikleri yapmaya devam edeceğiz. Biz birlik-beraberlik ruhunu sergilediğimiz anda yaşanan sıkıntılara çözüm noktasında kamuoyu ve ilgili birimler nezdinde daha da dikkat çeken bir konuma sahip oluruz.” Diye konuştu. Düşmez konuşmasında Gençlik Hizmetleri Spor Genel Müdürü Sayın Mehmet Baykan olmak üzere her zaman yakın desteklerini gördükleri il müdürlüğüne İlhami Koç’un nezdinde teşekkür etti.

Ali Düşmez’in yaptığı konuşmanın ardından bu kez kısa bir selamlama konuşması yapmak üzere Gençlik Hizmetleri Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan söz alırken katılımın yoğunluğunun kendisini memnun ettiğini söyleyip teşekkürlerini iletti.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz, İftar, İASKF

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"