Hüseyin Okumuş hastaneye kaldırıldı‏

  • 0
  • 15582
Hüseyin Okumuş hastaneye kaldırıldı‏

Beykoz Belediye Meclis üyesi Hüseyin Okumuş geçirdiği rahatsızlık sonucu, Siyami Ersek Eğitim ve Araştırma Hastanesi acil servisine kaldırıldı.

29 Mart 2009 Mahalli Seçimleri’nde CHP’den Beykoz Belediye Meclis Üyesi seçilen Hüseyin Okumuş nefes darlığı şikayetiyle sabah saatlerinde müracaat ettiği Paşabahçe Devlet Hastanesi’nden “soğuk algınlığı ve stres” tanısıyla taburcu edildikten bir sonra şikayetleri geçmeyince Siyami Ersek Araştırma Hastanesi Acil Servisi’ne kaldırıldı.

Paşabahçe Devlet Hastanesi’nde serum ve oksijen tedavisi uygulanan Okumuş taburcu edildikten sonra da şikayetlerinin devam etmesi üzerine Kavacık’ta bulunan Sabes Tıp Merkezi’ne müracaat etti. Burada yapılan tetkikler sonucunda akciğerlerinde bir sorun olduğu tespit edilen Hüseyin Okumuş Sabes Tıp Merkezi’ne ait ambulansla Siyami Ersek Araştırma Hatanesi Acil Servisi’ne kaldırıldı.

Göğüs Cerrahi Kliniği'nde tedavisi devam eden Okumuş’u CHP 1. Bölge Milletvekili Adayı Ayten Kayalıoğlu, Belediye Meclis Üyeleri ve CHP Beykoz İlçe Teşkilatı hastane bahçesinde endişe içerisinde bekliyor.

Haber Merkezi

AK Parti Beykoz'u kontrolüne aldı
Önceki AK Parti Beykoz'u kontrolüne aldı
Beykoz Çubuklu Silolarının dönüşüm hikayesi
Sonraki Beykoz Çubuklu Silolarının dönüşüm hikayesi
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz