Ekonomi

Hüseyin Baltacı, acentesinin ikinci şubesini de açtı

Hüseyin Baltacı, acentesinin ikinci şubesini de açtı
23.06.2018 18:48
| | |
6047

Foto galeri

Beykoz'un tanınmış isimlerinden Hüseyin Baltacı, Acarkent Seyahat Acentası'nın bir şubesini daha açtı.

Beykoz'un tanınmış simalarından Acente Yetkilisi Hüseyin Baltacı, Acarkent Turizm Seyahat Reklam ve Organizasyon şirketinin bir şubesini de Göztepe Mahallesi'nde Migros Mağazası'nın içerisinde hizmete aldı.

Yaklaşık 1.5 yıl önce Acarlar Mahallesi'nde şirketin merkezini hizmete açan Hüseyin Baltacı, Migros Mağazası içerisinde gerçekleştirdiği açılış töreniyle birlikte ikinci şubesini açarken, yatırımlarının devam edeceğini de söyledi.

Göztepe Mahallesi'ndeki Migros Mağazası'nın içerisinde düzenlenen açılış törenine JollyTur Yönetim Kurulu Başkanı Mete Vardar, DGM Eski Başsavcısı ve Beşiktaş eski Asbaşkanı Engin Baltacı, Beykoz Kent Konseyi Başkanı ve Meclis Üyesi Emin Yavuz, Beykoz Giresunlular Dernek Başkanı Ali Bilir, İsmail Hakkı Hocaoğlu, Beşiktaşlı Futbolcu Orkan Çınar, Baltacı'nın aile dostları ve arkadaşları katıldı.

Jolly Tours International şirketiyle birlikte acente hizmeti veren Hüseyin Baltacı, davetini kırmayarak açılışına gelen misafirleriyle tek tek ilgilendi ve katılımları için teşekkür etti.

Kurdele hep birlikte kesildi

Ahmet Mithat Efendi Kültür Merkezi'nin yanındaki Migros Mağazası'nın giriş katında açılan Acarkent Turizm Şubesi'nin açılış kurdelesini de aile üyeleri hep birlikte kesti.

Açılış sırasında bir konuşma gerçekleştiren Beykoz Belediyesi'nin AK Partili Meclis Üyesi Emin Yavuz, hayırlı olmasını dileyerek bol kazançlar diledi.

Yavuz, "Hüseyin kardeşimiz yıllardır tanıdığımız bir kardeşimizdir. Burası da hizmet verdiği alanın ikinci şubesi, Rabbim nicelerini nasip etsin. Bol kazanç versin" diyerek tebrik etti.

Yoğun programları nedeniyle açılış törenine katılamayan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya, AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Hanefi Dilmaç ve Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek de Hüseyin Baltacı'ya hayırlı olsun dileklerini iletti.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Güncel Haber, Hüseyin Baltacı, Acarkent Seyahat Acentası, Şube, Açılış, Migros, Göztepe Mahallesi, Mete Vardar, Engin Baltacı, Emin Yavuz, Ali Bilir, İsmail Hocaoğlu, Orkan Çınar

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"