Güncel

Hopa'ya Beykoz hediyesi...

Hopa'ya Beykoz hediyesi...
17.10.2015 20:42
| | |
4079

Beykoz Belediyesi ve Beykoz Artvinliler Derneği, Artvin'de Hopa Atatürk Ortaokulu'ndaki öğrencileri sevindirdi.

Beykoz Belediyesi ve Beykoz Artvinliler Derneği, Artvin'de Hopa Atatürk Ortaokulu'ndaki öğrencileri sevindirdi.

Geçtiğimiz aylarda sel ve heyelan sonucu birçok vatandaşın hayatını kaybettiği Artvin'in Hopa İlçesi'ne Beykoz'dan da bir el uzandı. Hopa Atatürk Ortaokulu'na bir miktar maddi yardımda bulunan Beykoz Artvinliler Derneği'ne ek olarak Beykoz Belediyesi de lojistik destek verince, okulda öğrenim gören öğrenciler büyük bir mutluluk yaşadı. Okul Müdürü Fatih Turan, kendilerine verilen destekten dolayı çok mutlu olduklarını dile getirerek, "Beykoz, Belediyesi'yle STK'sıyla bizim yanımızda durarak, öğrencilerimize çok büyük bir moral verdi. Beykoz Belediye Başkanı Sayın Yücel Çelikbilek ve Beykoz Artvinliler Derneği Başkanı Sayın Mehmet Uzun'a desteklerinden dolayı, okulumuz adına çok teşekkür ediyorum" dedi.

Beykoz Artvinliler Derneği, Yönetim Kurulu'yla birlikte aldığı bir kararla, Hopa Atatürk Ortaokulu'na maddi destekte bulunmaya karar verdi. Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek'in talimatıyla da Beykoz Belediyesi, eksiklerini tamamlamak konusunda okula destek verince, Beykoz'dan Hopa'ya bir sevgi köprüsü kuruldu. Beykoz Belediyesi, Atatürk Ortaokulu'na 1 adet anfi, 1 adet fotokopi makinesi, 1 adet bilgisayar ve 2 adet de yaka mikrofonu gönderdi. Böylece, Hopa Atatürk Ortaokulu'nda eğitim ve öğrenim gören çocuklar, sosyal konularda hazırlanacak projeleri sahnelemek konusunda önemli bir imkâna kavuştu.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haberleri, Beykoz Belediyesi, Beykoz Artvinliler Derneği, Hopa Atatürk İlköğretim Okulu, Destek, Başkan, Mehmet Uzun, Okul Müdürü, Fatih Turan, Yücel Çelikbilek

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"