Siyaset

Hocam verdiğin zamdan dolayı Allah senden razı olsun

Hocam verdiğin zamdan dolayı Allah senden razı olsun
07.03.2018 17:05
| | |
8071

Foto galeri

SP Beykoz İlçe Kadın Kolları Teşkilatı, Milli Görüş Lideri Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın 7. Vefat Yıldönümü nedeniyle bir resim sergisi açtı.

Saadet Partisi Kadın Kolları Yönetimi, Milli Görüş Lideri Merhum Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ı anlatan bir resim sergisi açtı. Paşabahçe Meydanı’nda Merhum Erbakan’ın vefat yıldönümünde kurulan resim sergisini ziyaret eden yüzlerce vatandaş, Merhum Erbakan’a rahmet dileyerek, dua etti.

Beykoz’un kadınlarından Milli Görüş liderine vefa

Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın gerek çocukluk, gerek gençlik, gerekse siyasi hayatından kesitlerin fotoğraflarla anlatıldığı sergide, sevenleri fotoğrafların üzerine Erbakan’a yönelik duygu ve düşüncelerini de yazdı.

Beykoz halkı duygularını yazdı

Yazılan yazılar arasında; ‘Hocam verdiğin zamdan dolayı Allah senden razı olsun’… ‘Özledik seni hocam’… ‘Seni seviyoruz Mücahit Erbakan’… ‘Atatürk’ten sonra milletini düşünen tek İslam lideri’… ‘Bir milletin asil gücü tankı topu tüfeği değil, imanlı inançlı gençliğidir’… ‘Evrensel bir liderdi’ şeklindeki ifadeler göze çarparken, sergilenen fotoğrafların altına ise Merhum Erbakan’ın, “namaz dinin direği, cihat ise zirvesidir. Cihat; huzur ve hürriyet içinde yaşanacak temel insan haklarına saygı duyulacak ortamı hazırlama gayretidir. Ülke içerisinde yapılan ilmi-ahlaki ve siyasi hizmetlerdir. Askeri ve silahlı cihat ise ancak dışarıdan saldıracak düşmanlar içindir” şeklindeki sözleri yer aldı.

“Allah rahmet etsin”

Saadet Partisi Kadın Kolları Beykoz İlçe Başkanı Nesrin Öney “ise merhum liderimizin bu ülkeye unutulmaz hizmetleri var. Onu vefat yıldönümünde tekrar halkımıza hatırlatmak istedik. İçinde bulunduğumuz şu süreçte onun kıymeti daha iyi anlaşılıyor. Allah rahmet etsin kendisine” ifadelerine yer verdi.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Yerel Haber Sitesi, Saadet Partisi, Nesrin Öney, Prof. Dr. Necmettin Erbakan, Milli Görüş, Resim Sergisi

reklam

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"