Hızır Yılmaz sınırları zorluyor….

  • Güncelleme: 16.09.2012 00:11
  • Okunma: 21603 kez
  • Yorum: 0
CHP Beykoz İlçe Başkanlığı Kadın Kolları ile Üsküdar İlçe Başkanlığı Kadın Kolları’nın düzenlediği sünnet şöleni eski İlçe Başkanı İsmet Konca’ya ait olan Konca Garden’da yapıldı.
Hızır Yılmaz sınırları zorluyor….

Yaklaşık kırk çocuğun sünnetinin gerçekleştirildiği şölene; Beykoz ve Üsküdar teşkilatları ve meclis üyelerinin yanı sıra CHP İl Başkanı Oğuz Kaan Salıcı ile CHP Genel Sekreteri Bihlün Tamaylıgil de katıldı.

Son günlerde yaşanan köçek tartışmasından sonra Kastamonulular adına yaptığı açıklamalardan dolayı hemşerilerinden büyük tepki alan KAS-DER Beykoz Şubesi Başkanı Süleyman Çalık geceye katılanlar arasında yer alırken, AK Parti Meclis Üyesi Fatih Yılmaz, BEDES Başkanı Gülay Demirel, İl Dernekler Birliği Dönem Başkanı Ali Kemal Kılıç, Giresunlular Derneği Başkanı Hasan Karakaya da dikkat çeken isimler oldu.

Anası Anadolu atası Atatürk….

Yaptığı çıkışlarla sık sık kamuoyunda tartışılan CHP Beykoz İlçe başkanı Hızır Yılmaz şölenin açılış konuşmasında yine çok tartışılacak cümleler sarf etti. Konuşmasına, “Anası Anadolu, atası Kemal Atatürk olan herkesi kutluyorum” cümleleriyle başlayan Yılmaz sünnet olan çocukların kesilen parçalarını AK Partililere göndereceklerini söyledi.

Hızır Yılmaz sınıra dayandı

Yılmaz, “sevgili kadınlar hepiniz hoş geldiniz. Düzenlediğimiz bu sünnet düğününe kadın eli değince harika oluyor. Şimdi diyeceksiniz ki ‘sünnet zamanı geçti, bu ne?’ diye. Çünkü 4+4+4’ü protesto etmek için düzenledik. Kestiklerimizi de onlara göndereceğiz. Birbirimize sahip çıkmaya devam etmeliyiz. Mustafa Kemal’in ulus devletini koruyoruz. Onlar bizim kardeşliğimizi anlayamazlar. Bu mutlu günde bizleri gönderdiği çiçekle onurlandıran Sayın Genel Başkanımıza teşekkür ediyorum.” dedi.

CHP Üsküdar İlçe Başkanı Mustafa Çetinkaya da kısa bir selamlama konuşması yaparak şölende emeği geçen Beykoz ve Üsküdar Kadın Kolları’na çalışmalarından dolayı teşekkür etti. Çetinkaya “bu sünneti acısız bir şekilde gerçekleştiren doktorlarımıza teşekkür ediyorum. AK Parti her gün bizim bir yerlerimizi kesiyor. Hem de acı vererek kesiyor. Bu durumdan kurtulmak için herkese görev düşüyor” cümlelerini sarf ederek çocukları kutladı.

CHP Beykoz Kadın Kolları Başkanı Esengül Yılmaz ve Üsküdar Kadın Kolları Başkanı Azize Yavuz da konuşmalarında çocukları tebrik ederken katılımcılara da teşekkür ettiler.

Sünnet Şölenine üst düzey katılım olurken İl Başkanı Oğuz Kaan Salıcı yaptığı kısa konuşmada kadın kollarına teşekkür etti. Salıcı “kadın elinin değdiği her şey çok güzel oluyor. Ellerinize sağlık” derken sözlerini kısa tutup mikrofonu Genel Sekreter Bihlün Tamaylıgil’e verdi.

Tamaylıgil, “29 Ekim 2013 CHP’nin Bayramı olacak!”

Tamaylıgil “sünnet olan gençlerimizi kutluyorum. İnadına Atatürkçü bir gençlik yetişiyor. Ve bu gençler öyle büyüyecekler. Ülkemiz kötü yönetiliyor. 2013 Ekimi’nde bir yerel seçim var. 29 Ekim 2013 bu yerel seçimle birlikte CHP’nin bayramı olacak ve bu bayramı burada olduğu gibi hep birlikte kutlayacağız. Bu gün güzel bir gün. Siyaset yapmak yok. Bol bol halay çekip eğlenelim. Emeklerinizin değdiğini görüyorum” cümleleriyle şöleni kutlarken 2013 Ekimi’nde yapılacak yerel seçimlerin de bir anlamda startını vermiş oldu.

Programa Türk Halk Müziği’nin sevilen sesi Burhan Yıldırım türküleriyle renk katarken eğlence geç saatlere kadar devam etti. Gecenin sonunda sünnet çocukların Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun hediyesi olan kol saatleri takdim edildi.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz, CHP, Hızır Yılmaz, SÜnnet

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz