Hızır Yılmaz sahneyi boş bırakmıyor!

  • 0
  • 9840
Hızır Yılmaz sahneyi boş bırakmıyor!
Hızır Yılmaz sahneyi boş bırakmıyor!
Hızır Yılmaz sahneyi boş bırakmıyor!

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Beykoz İlçe Örgütü aylık olağan toplantısını Kavacık’ta ki ilçe merkezinde gerçekleştirdi.

Toplantıya CHP İstanbul İl Yönetim Kurulu Üyesi Füsun Sökmez, İlçe Başkanı Hızır Yılmaz, Kadın Kolları ve Gençlik Kolları Yönetimleri katıldı... CHP Çekmeköy İlçe Başkanı Murat Cirav ve çok sayıda parti üyesinin de takip ettiği toplantının basına açık bölümünde konuşan İlçe Başkanı Hızır Yılmaz örgütüne moral motivasyon sağlamak için önemli açıklamalar yaptı.

CHP 7 Aralık’a hazırlanıyor…

7 Aralık 2012 Cuma akşamı Çavuşbaşı Kasrı’nda yapacakları gece için örgüt üyelerine uyarılarda bulunan Başkan Yılmaz, “Çavuşbaşı’nı miting alanına dönüştürelim” dedi.

Gece için her CHP’linin elini taşın altına koymasını isteyen Yılmaz, Beykoz’da CHP adıyla siyaset yapan herkes elini taşın altına koysun… Bende arkadaşlarımla beraber Beykoz’un dışındaki dostlarıma davetiye vereceğim… Biz elimiz taşın altına koyuyoruz” şeklinde konuştu.

Kendisiyle ilgili, partiye para harcıyor sonra geri alacak” şeklinde eleştiriler yapıldığına da değinen Başkan Yılmaz, ‘Hızır Yılmaz, para harcıyor sonra geri alacak’ diyorlar… Hızır Yılmaz Cumhuriyet Halk Partisi’ne verdiği bir kuruşu geri almadı. Helali hoş olsun. Verdiğim bir lirayı geri almam. Kimse şunu da düşünmesin o paralar Hızır Yılmaz’ın parası falan da değil. Hızır Yılmaz’ın İlçe Başkanlığı’na güvenen, yönetimine güvenen, Cumhuriyet Halk Partili dostların parasıdır. Yoksa hiç kimse Beykoz Cumhuriyet Halk Partisi’ni kendi bütçesiyle ayakta tutamaz. Zaten tutmamalı”ifadelerine yer verdi.

Bir tabağı ikiye bölelim

“7 Aralık’ta Çavuşbaşı Kasrı’nı miting alanına çevirelim. 1500 kişi değil 2500 kişi olalım. Bir tabağı ikiye bölelim.” şeklinde devam eden Yılmaz altı aylık çalışma programı içinde her gün çeşitli ziyaretler yaptıklarını dile getirdi.

30 Giresunlu genç CHP’ye üye olacak

Yılmaz şöyle devam etti: Çok taze hepinizi çok sevindirecek bir haber vereyim. Bu sabah yüz tane Giresunlu kardeşimizle kahvaltı yaptık. İçlerinde bir tane CHP’li üye yok. Bir arkadaşımız sayesinde onlarla tanıştık. İçlerinde en az otuz tane genç vardı. Telefon numaralarını aldık, biz de telefonlarımızı verdik. İnşallah onları da partimize üye yapacağız.

CHP Beykoz’a önem veriyor

Bu arada Genel Başkan Yardımcılarımızın en fazla ziyaret ettiği ilçe Beykoz’dur. Ayın 18’inde Beykoz Vakfı’nın yaptığı bir panele Genel Başkan Yardımcımız Halil Koç katılacak. Başkan Yardımcımızı da orada yalnız bırakmayacağız. Cumhuriyet Halk Partisi’ne oy vermemiş hatta ilçe merkezine belki ayak basmamış yüz elli yeni üyeyi CHP’ye kazandırdık. İki aylık sürede önceden üyeliği bulunup, bir şekilde silinmiş, CHP küsüp destek vermeyen, başka partilere oy veren ama şimdi CHP’nin bayrağı altında koşmaya gönüllü en az bin tane yeni üye yapacağız. Bunların hazırlıkları tamamlandı. Sadece Çiğdem Mahallesi’nde 150 – 200 kişi olduğunu öğrendim. Yine Çavuşbaşı’nda ve diğer köylerde on yeni üye kazandıracağız. Bunun da faaliyetini başlattık.

Haber Merkezi

AK Partili kadınlardan karınca kararınca
Önceki AK Partili kadınlardan karınca kararınca
İstanbul yağışlara hazır mı? Beykoz Meclis Üyesi anlattı
Sonraki İstanbul yağışlara hazır mı? Beykoz Meclis Üyesi anlattı