Hızır Yılmaz Kaymakam’dan özür diledi

  • 2014.08.28 00:00
  • Güncelleme: 27.05.2012 00:11
  • Okunma: 8969 kez
  • Yorum: 0
Cumhuriyet Halk Partisi Beykoz İlçe Başkanı Hızır Yılmaz ve Yönetim Kurulu üyeleri ziyaretlerine devam ediyor.
Hızır Yılmaz Kaymakam’dan özür diledi

Milli Eğitim Müdürlüğü, İlçe Emniyet Müdürlüğü, Kaymakam ve Müftülüğü ziyaretlerinde,  CHP ekibinde, İlçe Başkanı Hızır Yılmaz, Selami Özçelik, Musa Aksu,  Ayşe Çelik, Tülay Soyer ve Yasemin Özdemir vardı. 

CHP İlçe Başkanı Hızır Yılmaz, “Sayın Kaymakamım 19 Mayıs kutlamalarında sizi üzdüysek özür dilerim. Ama ne yapalım ki, Atatürk söz konusu olunca diğer konular teferruat oluyor, Sizin anlayışınızdan dolayı son derece memnunuz. Türkiye’nin farklı yerlerindeki gösterilerde olaylar oldu. Beykoz da olmadı Bizim derdimiz sadece Atatürk büstüne çiçek koymaktı” şeklinde konuştu.

Kaymakam Aydın Ergün’de, sadece kanunları uyguladıklarını ifade ederek, “Siz siyasi partisiniz, tabiki partiniz tüzüğü gereği davranacaktır. Bizim için bir olumsuzluk yok. Genel olarak İstanbul’da problem yaşanmadı. Ulusal Bayramlar, hepimizin bayramı, önemli olan bayramları ruhuna göre kutlamaktır. Siz Beykozlularda bu coşku var. Şiddet olmadıkça problem yok. Birbirimizi kırmayalım. Beykoz’da çalışmaktan çok memnunum. Artık teknoloji çok gelişti. Beykoz’da ileriye dönük marina projesi var. Olunca her şey çok güzel olacak, ama plansızlıkta hat safhada. Gelişme ile plansızlık bir arada yaşanıyor. Ama kesin iyiye gidiş söz konusu” dedi.

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz