Siyaset

Hızır Yılmaz, hemşerileriyle kahvaltı yaptı

Hızır Yılmaz, hemşerileriyle kahvaltı yaptı
2014.09.03 00:00
| | |
3804

Kalkandere Vakfı, CHP Beykoz Belediye Başkan adayı Hızır Yılmaz’a destek vermek amacıyla Kavacık Yörem Çağ Kebap Salonu’nda bir kahvaltı düzenledi.

Kahvaltıya; CHP Beykoz İlçe Başkanı Musa AksuBelediye Başkan adayı Hızır Yılmaz,CHP Meclis Üyesi adaylarıKalkandere Vakfı Başkanı Harun Uzun ve yaklaşık 100 Kalkandereli vatandaş katıldı. 

Yılmaz, yaptığı kısa konuşmasında katılımdan oldukça etkilendiğini vurgulayarak şunları söyledi: 

Katılımın bu kadar bu derece yoğun olmasını beklemiyordum. Burada bulanan, bizlere destek veren herkese teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız, iyi ki burada bizlerle berabersiniz. Şunu bilesiniz ki; sizler bugün burada beni yalnız bırakmadınız, bazı şeylerden feragat ederek buraya geldiniz bende 30 Mart sabahı Belediye Başkanı olduğumda sizleri unutmayacağım.” 

31 Mart sabahı CHP bayrağını Beykoz’da dalgalandırabilmek için çok çalıştıklarını dile getiren CHP Beykoz Belediye Başkan adayı Hızır Yılmaz, konuşmasına şöyle devam etti: 

Siyasi arena da bizim yapamadıklarımızı benim hemşerilerim çok iyi yapıyorlar. Her hangi bir siyasi vasıfları, amaçları olmasa da çok güzel çalışmalar yürütüyorlar. Kalkandereliler benim hemşerilerimdir. Onların bu azim ve gayretli çalışmalarından dolayı gurur duyuyorum. Bu sabah iyi ki bu kahvaltıyı düzenlemiş, bizi bir araya getirmişler. Sağ olsun varolsunlar” 

Programın sonunda katılımcılarla tek tek tokalaşan Hızır Yılmaz, düzenlenen bir başka programa katılmak üzere salondan ayrıldı. 

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Hızır Yılmaz, Kalkandere Vakfı, CHP

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"