Hızır Yılmaz’dan gövde gösterisi!

  • Güncelleme: 18.03.2012 00:11
  • Okunma: 7140 kez
  • Yorum: 0
1 Nisan 2012 Pazar Günü yapılacak olan CHP Beykoz İlçe Başkanlık Kongresi’nde aday olan Hızır Yılmaz, Anadoluhisarı Kıyı Emniyet Sosyal Tesisleri’nde adeta gövde gösterisi yaptı.
Hızır Yılmaz’dan gövde gösterisi!

Yüzlerce parti delegesinin katılmış olduğu toplantıda ilçe başkan adayı gibi değil genel başkan adayı gibi konuşan Hızır Yılmaz, kendisiyle ilgili kamuoyunda dolaşan dedikodulara ve eleştirilere cevap verdi.

Yoğun katılımdan son derece memnun olan Hızır Yılmaz, konuşmasına 18 Mart Çanakkale Zaferi’ni kutlayarak ve şehitleri saygıyla anarak başladı.

Aday arkadaşlarımın hepsine başarılar diliyorum

“Evet, 1 Nisan’da yapılacak İlçe Başkanlığı seçimi için beş aday var… Ben öncelikle onlara da başarıla diliyorum. Ben bu kahvaltıya sizleri davet ederken nasıl bir mesaj çekleyim diye çok düşündüm ve biz niye toplanıyoruz sorusunu kendime sordum”şeklinde konuşan Hızır Yılmaz, toplantının amacının iktidar yolunda bir buluşma olduğunu belirtti.

Kimseye bana oy verin demedim, sadece dinlemelerini istedim

“Karşımda böyle bir kalabalığı görünce çok mutlu oldum. Sohbet ettiğimi hiçbir arkadaşa, ‘bana oy ver demedim, sadece beni dinleyin’ dedim. Diğer aday arkadaşlarıma da, seçim biter bitmez yanarlında olacağımı söyledim” şeklinde konuşan Yılmaz, “ben 4000 delege arkadaşa da mesaj çektim. Başkandan çok başkancılık oynanıyor” dedi.

Benim çocukluğum yoksullukla geçti

“Yok, efendim ben bir trilyon para harcamışım, Bu büyük bir yalan benim çocukluğum yoksullukla geçti. Anacak bu vatana borcum var. Hızır Yılmaz ilkeli duruşunun yanında, Ben sadece CHP delegeleri ile ittifak kurarım. Birileri kendi güçlerine inanmadıkları için dedikodu çıkartıyor. Beykoz’un delegeleri beni dinlesinler, benden yapacağım her şeyi öğrensinler” ifadelerini kullanan Hızır Yılmaz, çıkardığı kitapçığın seçim beyannamesi olduğunu ve o kitapçıkta yazan ne varsa hepsini gerçekleştireceğini söyledi.

Çok sayıda delegenin ve basın mensubunun sorularına cevap veren Hızır Yılmaz iddialı duruşuyla dikkatleri üzerine çekerken, programa katılan Dereseki Köyü Muhtarı Yakup Özdemir’de, Hızır Yılmaz’ın Beykoz’da oturmadığına ilişkin ifadelerin gerçeği yansıtmadığını ve Hızır Yılmaz’ın ikametgâhının kendi muhtarlıklarında olduğunu söyledi.

Programın sonunda katılımcılarla tek tek ilgilenen Hızır Yılmaz konuklarına teşekkür ederek, kongre tarihine kadar çalışmalarına ciddiyetle devam edeceği mesajını verdi.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz, Hızır Yılmaz, Kongre, CHP

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz