Siyaset

Hızır'dan Dost Beykoz'a Küfürlü Manifesto

Hızır'dan Dost Beykoz'a Küfürlü Manifesto
2014.08.31 00:00
| | |
9389

CHP Beykoz İlçe Başkanı ve Beykoz Belediyesi Aday Adayı Hızır Yılmaz, insanlığı ve siyaseti tamamen ayaklar altına aldı.

Dost Beykoz İmtiyaz Sahibi Kader Gür, bu haftaki köşesini CHP Beykoz İlçe Başkanı Hızır Yılmaz'a ayırdı. Maliye Bakanlığı tarafından açıklanan 2B rayiç bedellerle ilgili kamuoyu tepkisinin bir analizini yapan Kader Gür, yazısında CHP'nin düzenlemiş olduğu mitinge dair 'kişisel fikrini' ortaya koydu. Bu sırada CHP Beykoz İlçe Başkanı Hızır Yılmaz'ı da eleştiren Kader Gür, siyasi eleştirilerine yer verdiği yazısını "Dost acı söyler Hızır" başlığıyla kamuya duyurdu. Yazıdan oldukça rahatsız olan CHP Beykoz İlçe Başkanı Hızır Yılmaz, Belediye Başkanlığı yapacak potansiyeli olmadığını bir kez daha ortaya koydu!

‘Hızır’dan ağız dolusu küfürler’

CHP Beykoz İlçe Başkanı Hızır YılmazKader Gür'ü telefonla arayarak, ağza gelmeyecek sözler söyledi. Dost Beykoz İmtiyaz Sahibi Kader Gür'ün hayatta olmayan annesine bile küfürler eden Hızır Yılmaz, bir CHP'liden ziyade bir insana yaraşmayacak hakaretlerde bulundu. Kader Gür'ün ısrarla "Abi" sıfatını başına alarak konuştuğu Hızır Yılmaz, öfkesine yenik düşerek, işi bir adım daha ileriye götürüp, Dost Beykoz İmtiyaz Sahibini kavga etmek için meydana çağırdı.

Telefonda hiç kimseden korkmadığını, Allah'ın verdiği canını ancak Allah'ın izniyle kendisinden çıkacağını vurgulayan Kader GürHızır Yılmaz'ın 'meydan kavgası'na gitmeyeceğini ancak halen Dost Beykoz Gazetesi'nde olduğunu ve yazdığı her şeyin arkasında duracağını ifade ederek, Hızır Yılmaz'ı gazeteye davet etti. Israrla Kader Gür’ü meydana davet eden Hızır Yılmaz ise ağır küfürler söyleyerek telefonu kapattı.

‘Çok ayıp ettin Hızır’

Aradan 5 dakika geçmişti ki, bu kez Dost Beykoz İmtiyaz Sahibi Kader Gür, CHP Beykoz İlçe Başkanı Hızır Yılmaz’ı aradı. Yaşanan süreçten dolayı hazmedemeyeceği bir konuşmaya maruz kaldığını dile getiren Kader GürHızır Yılmaz'a 'hakkında suç duyurusunda bulunacağını' bildirdi. Konuşmasından dolayı özür dileyen CHP Beykoz İlçe Başkanı Hızır Yılmaz, sözlerini geri aldığını söyledi. Telefon görüşmesinde, en çok hayatta olmayan annesine yönelik yapılan küfürden dolayı üzüldüğünü ve bunun mutlaka hesabını soracağını dile getiren Kader Gür ise böyle bir konuşmaya maruz kaldığı için Hızır Yılmaz'a teessüflerini bildirdi. Her şeye karşın dava sürecine girmekten geri adım atmayacağını ifade eden Kader Gür"Çok büyük ayıp ettin Hızır" diyerek görüşmeyi bitirdi.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz İlçe Başkanı, Dost Beykoz, Hakaret, Kader Gür, Küfür, CHP

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"