Son Dakika

Hisarın yeni yönetimine hayırlı olsun ziyaretleri

  • 0
  • 1777
Hisarın yeni yönetimine hayırlı olsun ziyaretleri
Hisarın yeni yönetimine hayırlı olsun ziyaretleri

Anadoluhisarı İdmanyurduspor Kulübünün yeni yönetimine tebrik ziyaretleri yapıldı.

Kulüp Yönetimi ziyaretleri memnuniyetle karşılarken, ziyaretlerin birisi Yeşilay Beykoz Şubesi Başkanı Dr. M. Talha Uçar ve Yönetim Kurulu üyelerinden, diğeri ise Beykoz Rizeliler Derneği tarafından gerçekleştirildi.

Beykoz'da sosyal sorumluluk çalışmalarıyla adından söz ettiren Beykoz Yeşilay Şubesi geçen ay kendi spor kulübünü kurmuş, hizmet alanını genişletmişti.

Ziyarette, A.Hisarı İdmanyurdu Spor Kulübü ile ortak projelerde bir araya gelme düşüncesinde olduklarını ifade eden Talha Uçar özellikle kurdukları spor kulübü ile ilçedeki her kulüp ile yakın temas içinde olmak istediklerini dile getirdi.

Anadoluhisarı İdmanyurdu Spor Kulübü Başkanı İlker Güner ise Yeşilay Beykoz Şubesinin çalışmalarını takdirle karşılayıp yakından takip ettiklerini ifade ederek, "Bünyenizde kurduğunuz spor kulübü de hayırlı olsun diyorum... Elimizden ne yardım, destek talebi gelirse seve, seve yerine getirmek istiyoruz” şeklinde konuştu.

Beykoz Rizeliler Derneği ziyareti

Anadoluhisarı İdmanyurdu Spor Kulübünü ziyaret eden bir diğer STK ise Beykoz Rizeliler Derneği oldu.

Dernek Başkanı Mehmet Yılmaz ve bazı Yönetim Kurulunu üyelerinin yer heyet, Anadoluhisarı’nın yeni yönetimine başarı dileklerinde bulundu.

Anadoluhisarı İdmanyurdu Spor Kulübü Başkanı İlker Güner gerçekleşen ziyaretler nedeniyle Beykoz Rizeliler Derneği heyetine teşekkür etti. Güner, kulüp çalışmaları ile ilgili kısa bilgiler verdi.

Spor Servisi

Beykoz İshaklıspor golcünün kralını kaptı
Önceki Beykoz İshaklıspor golcünün kralını kaptı
Beykoz Spor Kulübü 115. Yılını kutladı
Sonraki Beykoz Spor Kulübü 115. Yılını kutladı