Hisar'da geleneksel müzik akşamı

  • 0
  • 8662

Anadolu Hisarı Turizm Kalkındırma Derneği’nin her yıl geleneksel olarak düzenlediği müzik şenliği Ahmet Mithat Efendi Kültür Merkezi’nde yapıldı.

Diğer yıllara oranla daha sakin geçen gecede Onur Yılmaz sahne aldı… Geceyi protokol sıralarından takip eden isimler arasında ise, Beykoz Kaymakamı Süleyman Erdoğan, Beykoz Kulüpler Birliği Başkanı Asım Özdemir, Beykoz İlçe Spor Müdürü Serkan Öcalmaz, Anadoluhisarı Spor Kulübü Başkanı Kamil Adnan Güner, Çubuklu Mahalle Muhtarı Hüsnü Kolcu ve Dernek Başkanı Mustafa Babuz vardı…

Gecenin sunumunu ise sanatçı Onur Yılmaz’ın babası Metin Yılmaz yaparken, Yılmaz okuduğu şiirlerle de geceye renk kattı. Babasının anonsuyla birlikte sahneye çıkan Onur Yılmaz gecede kendi bestelerini de seslendirdi. Slov şarkılarla programına başlayan sanatçı, hareketli şarkılarla da geceye katılanları coşturdu. Yılmaz Karadeniz yöresine ait bir eseri ise Lazca seslendirirken, Yılmaz’ın şarkısına protokol sıraları da eşlik etti.
 
Geceye damga vuran ise Metin Yılmazın okuduğu “Mutlu Yıllar Hepimize” adlı şiir oldu… İzleyenlerden tam not alan Metin Yılmaz ayakta alkışlanırken, gecenin sesi Onur Yılmaz programına geç saatlere kadar hareketli şarkılarla devam etti.
 
Haber Merkezi
Eser Öktem’in gerçek hayata ilk adımı
Önceki Eser Öktem’in gerçek hayata ilk adımı
Beykoz'da yarın bisiklet yarışı nedeniyle yollar kapanacak
Sonraki Beykoz'da yarın bisiklet yarışı nedeniyle yollar kapanacak