Bölge

Hırsız kadından Beykoz polisine tokat

26.07.2015 18:26
| | |
11325

Video galeri

Beykoz'da, bindiği taksinin sürücüsü ile sorun yaşayıp karakola getirilen kadın polise tokat attı.

Beykoz'da, bindiği taksinin sürücüsü ile sorun yaşayıp karakola getirilen kadın, genel bilgi taramasında hırsızlıktan arandığı ortaya çıkınca sinirlenip polis memurunu tokatladı. Kadından, bindiği taksinin şoförü de şikayetçi oldu.

YOLU BULAMAYAN TAKSİ ŞOFÖRÜYLE TARTIŞTILAR

İddiaya göre olay şöyle gelişti: Elçin Y. isimli kadın ile bir arkadaşı Ulus'taki bir gece kulübünden çıktıktan sonra taksiye binerek Kavacık'a gitmek istedi. Taksi şoförü kadınların tarif ettiği sokağı bulamayınca aralarında tartışma çıktı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine taksi şoförü durumu polise bildirdi.

GENÇ KADIN HIRSIZLIKTAN ARANIYORMUŞ

Olay yerine gelen polis; Elçin Y., arkadaşı ve taksi şoförünü Kavacık Polis Merkezi'ne götürdü. Tarafların birbirlerinden şikayetçi olmaları üzerine her üç kişinin de genel bilgi taramasını yapan emniyet yetkilileri, Elçin Y.'nin hırsızlıktan aranma kaydının bulunduğunu belirledi.

GİTMESİNE İZİN VERMEYEN POLİS MEMURUNA TOKAT ATTI

Aranma kaydının bulunduğunu öğrenince panikleyen Elçin Y., polis merkezinden ayrılmak istedi. Tutanak tutan polis memurunun masasında bulunan nüfus cüzdanını alarak karakoldan ayrılmak isteyen kadına, Önleyici Hizmetler Şube Müdürlüğü'nde görevli polis memuru S. Y. engel oldu. Elçin Y., karakoldan gönderilemeyeceğini öğrenince polisin yüzüne tokat attı.

EVDEKİ TÜM EŞYALARI ALIP KAYIPLARA KARIŞMIŞ

Bu arada, Elçin Y.'nin bir süre önce eşi ile kavga ettiği ve eşine uzaklaştırma kararı verilmesinin ardından evdeki tüm eşyaları alarak kayıplara karıştığı, eşinin de hırsızlıktan tutanak tutturduğu belirtildi. Kadının evlenmeden önce de Elçin Ö. ismiyle 'Bana Her şey Yakışır' isimli televizyon programına yarışmacı olarak katıldığı öğrenildi.

Hürriyet

Anahtar Kelimeler: Beykoz Güncel Haber, Kavacık, Polis, Tokat, Kavga, Hırsız, Taksi

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"