Kültür

Herkesin olduğu yer… Neresi olabilir?

Herkesin olduğu yer… Neresi olabilir?
2014.07.15 00:00
| | |
28982

Foto galeri Video galeri

Doğu Karadenizliler Derneği'nin her yıl düzenli olarak gerçekleştirdiği iftar sofrası kuruldu.

Beykoz'un en güçlü sivil toplum örgütlerinden birisi olan Doğu Karadenizliler Derneği, Belediye Başkanı'ndan Yardımcısına, AK Parti ve CHP İlçe Başkanları'ndan diğer dernek başkanlarına, muhtarlara kadar çok geniş bir yelpazeyi iftar sofrasında konuk etti.

Kavacık'taki dernek merkezinde gerçekleştirilen İftar Yemeği'nin menüsünde çorba, haşlama et yemeği, pilav, ayran ve tatlı vardı. Yemeğin ardından yapılan duayı ise Doğu Karadenizliler Derneği üyelerinden İsmail Hocaoğlu gerçekleştirdi.

Doğu Karadenizliler Derneği'nin her yıl düzenli olarak gerçekleştirdiği iftar sofrası kuruldu. Toplantıya Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ile Yardımcıları Salim Öztürk ve Hanefi Dilmaç da katıldı. AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Adem Sefer ve CHP Beykoz İlçe Başkanı Şevket Arıkan'ın da davetliler arasında yer aldığı yemekte, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Beycan Kal, muhtarlar, ilçe sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve Doğu Karadenizli vatandaşlar yer aldı.

Dernek Başkanı ve aynı zamanda Beykoz Belediyesi Meclis Üyesi Emin Yavuz, davetlilerle tek tek ilgilenirken, yemek servisinde de dernek üyelerine yardım etti. Dağıtımdaki eksikliği kapatan Emin Yavuz, tabaklara doldurulan yemekleri masaya bizzat kendisi servis etti. Yenilen yemeğin ardından ise sıra tatlıya geldi. Tatlı ve çay servisi sırasında ise Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek'in etrafında toplanan konuklar, bir süre Çelikbilek ile sohbet etti.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz, Emin Yavuz, İftar, Kavacık, Doğu Karadenizliler Derneği

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"