Her işimize besmele ile başlıyoruz…

  • 0
  • 10287
Her işimize besmele ile başlıyoruz…
Her işimize besmele ile başlıyoruz…
Her işimize besmele ile başlıyoruz…

2014 Yerel seçimleri için AK Parti’den aday adayı olacağını ilk açıklayan isim olan Avukat Kemal Kaya, resmi müracaatı da ilk yapan isim oldu…

Çalışma arkadaşlarıyla birlikte AK Parti’nin Kavacık’ta ki İlçe Merkezi’ne giden Avukat Kemal Kaya resmi başvurusunu yaparak, dosyasını teslim etti. 

Basın mensuplarının da katıldığı bir toplantıda AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Adem Sefer’e dosyasını teslim eden Kemal Kaya konuşmasında, her işe besmele ile başladıklarını söyledi. 

“Hayırlı bir iş için huzurlarınızdayım…  Biz her işimize besmele ile başlıyoruz. Ağabeylerimizin buralara kadar getirdiği bayrağı şimdide bizler inşallah iyi noktada biraz daha ileriye getirmek için göreve talibiz” ifadelerini kullanan Kemal Kaya, Beykoz siyasetinin daha çok kendisini tanıyan, kendisini bilen ve onlar gibi yaşayan insanlardan yana olduğunu kaydetti. 

Ben organik bir Beykozluyum… 

Beykoz doğumlu olduğum için ve Beykozlunun hep yanında olduğumdan organik bir Beykozlu kardeşiniz ile karşı, karşıyasınız” ifadelerini kullanan Kaya, “problemleri ve çözüm önerilerini gayet iyi biliyoruz… Başkanımıza ve AK Partiye güç katacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın… Beykoz’un sorunlarını güçlü bir teşkilat ile çözeceğimizden eminiz. Adaylık sonucu her ne olursa olsun biz yinede AK Parti için hizmete devam edeceğiz” dedi. 

Beykoz halkı AK Parti diyecek 

AK Parti İlçe Başkanı Adem Sefer’de, 2014 ile ilgili seçim süreci gerek Meclis üyeliği gerekse Belediye Başkan aday, adaylığı başvurularının başladığını ve bunun gerek AK parti gerekse Beykoz için hayırlı olmasını diledi. 

Herkese eşit mesafedeyiz 

“Biz halkın içinden gelmiş bir parti olarak, halkın sesini dinleyen ve halkın söylediklerini önemseyen bir parti olarak, değerli arkadaşlarımıza kapımız sonuna kadar açıktır” şeklinde konuşan Başkan Sefer, “aday adayı olan herkes bizim kardeşimizdir ve hepsine aynı eşit mesafedeyiz” dedi. 

Hepimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın adamıyız 

“Benim üzerime düşen görev AK Parti teşkilatlanmasının düzenini bozmamak. Bu teşkilatda birinin adamı olacaksak, biz hepimiz Recep Tayip Erdoğan’ın adamıyız”diyen Başkan Sefer, “bizim 25 mahallemiz ve 20 köyümüz var. Bunların büyük bir kısmında yani 17’sine yakın mahallemizde irtibat büroları kurduk.  AK Parti seçime hazırdır. Ben inanıyorum ki Beykoz halkı bir kez daha AK Parti diyecektir” ifadelerine yer verdi. 

Başkan Sefer, başvuru dosyasını kabul ettiği Avukat Kemal Kaya’ya “hayırlı olsun” diyerek, başarılar diledi. 

Haber Merkezi

Benim herkesle bir hikâyem vardır
Önceki Benim herkesle bir hikâyem vardır
AK Parti Beykoz kararını verdi, yeniden İstanbul
Sonraki AK Parti Beykoz kararını verdi, yeniden İstanbul
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz