Hentbol Milli Takımına Beykoz'dan sürpriz ziyaret

  • Güncelleme: 29.06.2019 17:37
  • Okunma: 3901 kez
  • Yorum: 0
Avrupa Plaj Hentbol Şampiyonası hazırlıklarını Muğla-Köyceğiz'de devam ettiren Milli Takımdaki Beykoz Belediyesporlu isimlerden mesaj var.
Hentbol Milli Takımına Beykoz'dan sürpriz ziyaret

2-7 Temmuz tarihleri arasında Polonya'da gerçekleşecek olan şampiyona için son hazırlıklarını yapan Milli takıma sürpriz bir ziyaret gerçekleştiren Beykoz Belediyespor Kulüp Müdürü Yaşar Kesici, kulüp adına başarı dileklerini iletti.

5 Hazirandan bu yana Köyceğiz'de kampta olan Plaj Milli Hentbol Takımının Antrenörlüğünü, Beykoz Belediyespor Sportif Direktörü Akın Yenigün yürütüyor. Bunun yanı sıra takım kadrosunda Beykoz Belediyespor Takımı sporcularından Yakup Yaşar Simsar, Ozan Erdoğan, Ümit Kırkayak ve takıma bu sezon için transfer edilen Kaleci Mehmet Emre'de bulunuyor.

Boğaziçi ekibinde Takım Masörü olarak görev yapan Eniz Gözümoğlu ise Milli Takım'da da görev yapıyor.

Plaj Milli Takım Antrenörü Akın Yenigün yaptığı açıklamada Plaj Milli Takımın Avrupa Şampiyonası için ciddi bir hazırlık süreci yaşadıklarını söylerken, "Milli Takımımız çalışmalarında artık sona geldi. Polonya'ya hareket edeceğiz. Milli Takımda ben de dahil olmak üzere Beykoz Belediyespor bünyesindeki isimlerin de yer alması ayrı bir gurur kaynağımız olmuş durumda. Kulüp Müdürümüz Yaşar Kesici'nin de yapmış olduğu sürpriz ziyaret bizlere daha da fazla moral-motivasyon sağladı. Buradan Beykoz'a selamlarımızı yolluyoruz. İnşallah Polonya'dan başarılı bir derece ile dönme niyetindeyiz" şeklinde konuştu.Beykoz Belediyespor Kulüp Müdürü Yaşar Kesici ise Kulüp olarak Milli Takımlara çeşitli kademelerde gönderdikleri isimler ile gurur yaşadıklarını ifade ederken, "Muğla-Köyceğiz'deki kampa bir ziyaret gerçekleştirerek hasret giderdik, başarı dileklerimizi ilettik. İnşallah Polonya'dan yüzlerimizi güldürecek bir başarı ile dönerler" diye konuştu.  

Spor Servisi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz