Hentbol A Milli Takımı Beykoz’da kampta

  • 05.06.2018 17:59
  • Güncelleme: 05.06.2018 18:00
  • Okunma: 4465 kez
  • Yorum: 0
İspanya’da gerçekleşecek olan Akdeniz Oyunları için hazırlıklarını sürdüren Hentbol A Milli Takım Beykoz’da kamp çalışmalarına devam ediyor.
Hentbol A Milli Takımı Beykoz’da kampta

Beykoz’dan isimlerin de yer aldığı Hentbol Milli Takımı Kafilesi, Beykoz Belediyespor Kulübü tarafından özel bir iftar programında ağırlandı.

Kavacık’da otelde kamp yapan Hentbol A Milli Takımı, Beykoz belediyespor’un davetlisi olarak Rüzgarlıbahçe’de bir lokantada iftar yaptı.

İftar yemeğinde Türkiye Hentbol Federasyonu Başkanı Bilal Eyüboğlu’da hazır bulundu. Beykoz Belediyespor Kulüp Başkanı ve Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Salim Öztürk, Akdeniz Oyunları öncesinde kamp için Beykoz ilçesini tercih eden Hentbol A Milli Takımı için tüm imkânları seferber ettiklerini söyledi.

“Recep Şahin Köktürk Spor Salonu’nda antrenmanlarına devam eden Hentbol Milli Takım Kafilesini Mübarek Ramazan Ayında konuk ettik, güzel, nezih bir ortam vardı. Başta Hentbol Federasyonu Başkanımız Sayın Bilal Eyüboğlu olmak üzere tüm kafileye Akdeniz Oyunlarında başarılar diliyorum. Kadroda halen Beykoz Belediyespor formasını giyen isimlerle birlikte önceki sezonlarda da takımımızda yer almış isimlerin olması ayrıca bizleri mutlu ediyor.” diye konuştu.

Türkiye Hentbol Federasyonu Başkanı Bilal Eyüboğlu ise Beykoz Belediyespor’un Türk Hentboluna renk katan ekiplerden biri olduğunu belirtirken, “Akdeniz oyunlarına Beykoz İlçesinde yaptığı kamp ile hazırlanan Milli Takımımıza göstermiş oldukları misafirperverlik nedeni ile Kulüp Başkanı Salim Öztürk nezdinde Beykoz Belediyespor ve Beykoz Belediyesine teşekkürlerimizi iletmek isteriz. Güzel bir İftar programında bizleri konuk ettiler, sağ olsunlar var olsunlar ” diye konuştu.

İftar Programına gelen tüm konukları ile tek, tek tokalaşan Beykoz Belediyesi Başkan Yardımcısı ve Beykoz Belediyespor Kulüp Başkanı Salim Öztürk, iftarın ardından da yine konuklarını tek, tek uğurladı.

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz