Hemşireler Günü, Beykoz'da coşkuyla kutlandı

  • 09.05.2018 18:00
  • Güncelleme: 09.05.2018 18:02
  • Okunma: 10755 kez
  • Yorum: 0
Beykoz Devlet Hastanesi'nde görevlerine devam eden Hemşireler Gününü kutladı.
Hemşireler Günü, Beykoz'da coşkuyla kutlandı

Beykoz Devlet Hastanesi bünyesinde görevlerine devam eden hemşireler, Mihrabat Korusu'nda düzenlenen programla "Hemşireler Günü"nü kutladı.

Düzenlenen programa Beykoz Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Süleyman Erdoğdu, Başhekim Yardımcısı Çiğdem Gökçe ve Sağlık ve Bakım Hizmetleri Müdiresi Necibe Köse'nin yanı sıra yine hastane bünyesinde görev yapan çok sayıda hemşire ve sağlık personeli katıldı.

"Hemşireler günü bir gün değil"

Programın açılış konuşmasını gerçekleştiren Sağlık ve Bakım Sağlık ve Bakım Hizmetleri Müdiresi Necibe Köse, zaman mefhumu gözetmeden vatandaşa hizmet eden hemşirelerine teşekkür ederek, "Bizler için bu güzel kutlamalara her zaman layıksınız, güzel bir görev icra ediyorsunuz. Ben tabi hemşireler gününü de bir günle sınırlı tutmuyorum. Gününüz kutlu olsun." ifadelerini kullandı.

"Cefakar bir şekilde hizmet etmeye çalışıyoruz"

Yine Hemşireler Gününün kutlandığı program konuşan Başhekim Yardımcısı Çiğdem Gökçe, "Hepimiz sağlık dünyasının çalışanları olarak cefakar bir şekilde hizmet etmeye çalışıyoruz. Bunu söylemeye bile gerek olmadığını düşünüyorum. Hastanemiz bünyesinde sürdürdüğünüz çalışmalar ve hizmetlerinizden dolayı ben her birinize çok teşekkür ediyorum. Sizin gibi güzel insanlarla bir arada olmaktan dolayı çok mutluyum." diye konuştu.

Beykoz Devlet Hastanesi tarafından düzenlenen kutlama programının son konuşmacısı Başhekim Opr. Dr. Süleyman Erdoğdu oldu.

"Üç bin hemşire alımı yapılıyor"

Erdoğdu, "Doktor hemşiresiz, hemşire doktorsuz olmaz, bunlar bir bütündür. O yüzden biz hep birlikte hep beraber varız. Sizlerin varlığıyla bizler her zaman ve her alanda övünüyoruz ama sizlere de maddi destek açısından da elimizden gelen desteği göstermeye çalışıyoruz. Bir sorunumuz sizlerin nöbetleri kaldı. Yardımcı takviye kuvvetler gelecek. Az sabredin, 3 bin tane hemşire alımı var. İnşallah soruşturmaları kısa sürer de bir an evvel başlarlar. Sizi de bu nöbet sıkıntısından ivedilikle kurtarmış oluruz." dedi.

Protokol konuşmalarının ardından hemşireler birbirlerinin gününü kutladı ve bol bol fotoğraf çektirdi. Gecenin sonunda ise kutlama amacıyla pasta kesildi.

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz