Hekimbaşı’nı Beykoz’dan 5 golle uğurladı

  • 0
  • 2549
Hekimbaşı’nı Beykoz’dan 5 golle uğurladı
Hekimbaşı’nı Beykoz’dan 5 golle uğurladı

İstanbul 1. Amatör Lig 15.Grubunda mücadele eden Kanlıcaspor hafta sonunda karşılaştığı Ümraniye temsilcisi Hekimbaşıspor'u 5 golle uğurlamıştı.

Yılların deneyimi Mustafa Keskin'in 2 golle katkı sağladığı müsabakada diğer gollerde Batuhan, Umutcan ve Berat'ın imzaları vardı.

Kanlıcaspor almış olduğu bu galibiyet sonrasında grubunda ilk 2 sıra için umutlanırken, camiaya farklı bir heyecan da gelmiş oldu.

Hekimbaşıspor maçının ardından görüşlerini açıklayan Kanlıcaspor Takım Antrenörü Aydın Çaylı, "Güzel futbolumuz 5 golle taçlandırdığımız için mutluyuz. Grupta dengeler her an değişebilmekte. Biz mütevazi bir kadro ile lige katılım sağlamıştık. Ancak her geçen gün ortaya koyduğumuz tablo açıkçası bizi umutlandırmıyor da değil. İnşallah bu galibiyetlerin devamı gelecek" şeklinde konuştu.

Kanlıca Spor Kulübü Başkanı Mustafa Kaya ise futbolcuları ile gurur duyduklarını söylerken, "Biz tam bir semt takımı haline geldi... Üzüntülü anlarımızı da sevinçli anlarımızı da beraber yaşıyoruz. Sezon başında İstanbul Amatör Liglerinin en köklü kulüplerinden olan Kanlıcaspor'u centilmence ligde temsil etmeyi hedeflemiştik. Aydın Çaylı Hocamız ve futbolcu kardeşlerimiz hedef çıtamızı daha da yükseltecek gibi. Her şeyin hayırlısı... Bu galibiyeti hafta sonunda alacağımız deplasman galibiyeti ile perçinlemek istiyoruz" dedi.

Yer aldığı grupta topladığı 16 puan ile 3. sırada yer alan Kırmızı - Beyazlı ekip hafta sonunda 1923 Esenkentspor deplasmanına gidecek.

Stat: Kanlıca Stadı

Hakemler: Cihat Şamil Ulutaş, Semih Kökkıran, Hüseyin Emre Yer

Kanlıcaspor: Etem, Ömer Yıldırım, Ömer Can Dilmaç, Emre, A.Rahim (Dk.69 Ahmet), Mustafa Keskin (Dk.80 Kerem), Batuhan, Furkan, Samet (Dk.69 Esat), Umut Can (Dk.80 Hamza), Kadir (Dk.60 Berat)

Yedekler: Rıfat Can, Efe, Selçuk, Şevki Yiğit, Abdülkadir

Antrenör: Aydın Çaylı

Hekimbaşıspor: Emirhan, Aykut, Tayfun (Dk.78 Osman), Çağdaş, Selami, Eyüp, Yunus Emre Kuru (Dk.58 Berat), Faruk (Dk.44 Halil), Emre (Dk.44 Mert Samet), Ceyhan, Yunus Emre Kaya (Dk.78 Kadir)

Yedekler: Mustafa Ali, Emirhan, Gültekin, Metin, Mehmet

Antrenör: Osman Özgül

Goller: Dk.18 Batuhan Özsoy, Dk.35 Umut Can Aktaş, Dk.52 ve Dk.54 Mustafa Keskin, Dk.64 Berat Usta

Spor Servisi

Beykoz Çiğdemspor yeni bir başlangıç istiyor
Önceki Beykoz Çiğdemspor yeni bir başlangıç istiyor
Tebrik Edi-yorum
Sonraki Tebrik Edi-yorum
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz