Sinan KAVRAKOĞLU
  • 03/06/2018 Son günceleme: 03/06/2018 18:42
  • 9.123

Türkiye’nin geleceğinin şekilleneceği seçimler yaklaştıkça doludizgin hazırlanmış, acemi işi operasyonlar bir bir ellerinde patlıyor, patlamaya devam ediyor.

Erdoğan’ın “en büyük hayalim” dediği Şehir Hastanelerini itibarsızlaştırmak için FOX TV’nin hazırladığı balon haberin nasıl patladığını gördünüz. Millet “ben mert adamım” diyen Portakal’ın istifa etmesini bekleye dursun, namertliği uzaydan görünüyor alçağın!

Sırf bu operasyonlardaki acelecilik bile seçimlerin erkene alınmasının ne kadar doğru bir karar olduğunu anlatmaya yetiyor.

Hazırlıksız yakalandılar…

Kim bilir, bilmediğimiz ne kumpaslar ellerinde patladı.

Yalnız hakkını teslim etmek lazım! Strateji değiştirecek kadar zeka kırıntısı taşıyorlarmış.

Baksanıza tarafsız ve objektif haberciler (!) bile mevzuya direkt giriş yapmış!

Evet, evet çok fena hazırlıksız yakalandılar. Şuursuzca her yandan saldırıyorlar. Adeta piranha gibiler.

Bu arada Gandhi’den sonra, bir de Bilge Başkan(!) sahibi olduk! “Hızlı trene ne gerek vardı. Köyden kente göçü hızlandırdı” sarmalını çözecek kadar bilge…

Oy oranı % 1’in altında ama dil, üslup ve özgüven % 60!

Yazıktır, biri şu Bilge Başkan’ı (!) bu gaflet uykusundan uyandırsın zira hızla gittiği yerde pencere bulunmaz! Maazallah…

Bir de “Yurtta Sulh Akşener” var ki tam fecaat. Hani şu en yakın çalışma arkadaşları FETÖ’den içeri alınan… İstisnasız bütün FETÖ’cülerin güzellemeler yaptığı Akşener… Hani Emre Uslu denilen kahpenin “umudumuz Akşener” iltifatına mazhar olan hanımefendi!

HDP için PKK ne ise FETÖ için İYİ Parti odur. Her ikisi de ABD projesidir. 

Yahu öyle bir hale gelmişiz ki resmen seçimlerde ABD ile yarışıyoruz. Bunu normalleştirdiler ve ülkenin azımsanmayacak bir bölümü Erdoğan nefretinden dolayı bunu göremiyor! Bir ülkenin muhalefeti milli olmaz mı kardeşim! HDP, İP, CHP… Soruyorum size kim hangisine milli diyebilir?

Saadet Partisi’ni tabanına olan inancımdan dolayı kategoriye koymayacağım zira Bilge Başkan(!)’ı çok çok büyük bir başarısızlık bekliyor. Davaya ihanetin bedelini bu başarısızlıkla ödeyecek!

Erbakan Vakfı Başkanı Fatih Erbakan’ın dediği gibi;

"İttifakla iki, üç tane milletvekili elde edeceksiniz, din düşmanı CHP'ye on taneden fazla milletvekilini kendi ellerinizle vermiş olacaksınız. Oyların boşa gitmesi CHP'ye gitmesinden çok daha şereflidir."

Bu arada bir ayrıntı; CHP din düşmanı değildir, İslam düşmanıdır!

Hatırlatayım dedim!

Vesselam…

Yazarın Yazıları