Hayvan sever Beykoz dostları el uzattı…

  • Güncelleme: 07.03.2020 17:15
  • Okunma: 9247 kez
  • Yorum: 0
İstanbul’un çeşitli ilçelerinden bir araya gelen hayvan severler, Beykoz hayvan barınağında yaşayan sokak köpekler için kolları sıvadı.
Hayvan sever Beykoz dostları el uzattı…

Yaklaşık elli kişiden oluşan Mahmutşevketpaşa’da bulunan Beykoz Belediyesi’nin hayvan barınağını ziyaret ederek, bölgede bir takım çalışmalar yaptılar.

Sokak köpekleri için bölgedeki orman içlerinde hayvanların su içebileceği ve yemek yiyebileceği alanlar oluşturarak, yemlik yaptılar…

“Bu etkinliği her yıl 11 Mayıs’ta yapıyoruz”

Bütün gün sokak köpekleri için çalışmalar yapan ekibin başındaki,  Muaffak Tunç Ölçer, Kellerwilliams Cadde Gayrimenkul Kadıköy Bölge Müdürlüğü olarak, 3.’su olan bu sosyal etkinliği her yıl 11 Mayıs’ta yaptıklarını ve bu yıl Beykoz’u tercih ettiklerini söyledi.

Etkinliği Beykoz Belediyesi’nin katkısıyla düzenlediklerini, Efe Emre’ye ve tüm çalışanlara teşekkür ettiklerini söyleyen Tunç Ölçer, bu yıl Beykoz’u tercih ettiklerini ve gayet güzel bir organizasyon yaptıklarını, önümüzdeki yılda Beykoz’a dokunuşlarının devam edeceğini belirtti.

Yardımlarımız devam edecek…

Yine gönüllüler arasında olan Sinan Sarıkaya’da, her yıl sokak hayvanlarına yönelik bu tarz etkinlikler yaptıklarını ve bu yıl Beykoz barınağında karar verdiklerini söyleyerek, bundan sonra daha sık geleceklerini kaydetti.

Her hafta, yapmış oldukları mamalıkları ve sulukları dolduracaklarını söyleyen Sarıkaya, “buradaki hayvanlara yardımlarımız devam edecek” dedi.

Ekip içinde yer alan Aydın Öztürk’te, Beykozlu olduğunu ve uzun yıllar Gümüşsuyu’nda yaşadığını ifade ederek, arkadaşlarının davetine icabet ettiği söyledi.

Haber Merkezi

  

 

    

  

 

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz