Hayırseverler Beykozlu müzisyenleri unutmadı

  • Güncelleme: 21.04.2021 22:48
  • Okunma: 1119 kez
  • Yorum: 0
Pandemi sürecinin olumsuzluklarından en çok etkilenen sektörün içerisinde olan Beykoz Müzisyenler Derneği’nin üyelerine hayırseverler el attı.
Hayırseverler Beykozlu müzisyenleri unutmadı

İhtiyaç sahibi müzisyenlere çeşitli kurum ve kuruluşlarından Ramazan Ayı münasebetiyle alışveriş kartı ve kumanya yardımı yapıldı.

Melek Candan Kahraman koordinasyonuyla hareket eden bir arkadaş grubu alışveriş kartlarıyla, Yasemin Bayraktar Başkanlığındaki Yardım Seli Derneği acil ihtiyaç sahibi bir üyenin küçük bebeğinin ihtiyaçlarını, sorumluluğunu Uğur Yoleri’nin yaptığı İHH Beykoz Şube Temsilciliği, Yardım Seli Derneği, Yönetim Kurulu Üyeleri Özgür Özdemir aracılığı ile Engelsiz Umutlar Derneği, Eski Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı İhsan Sabri Öksüz’de olanakları nispetinde ihtiyaç sahibi üyelere gıda yardımlarında bulundular.

Yardım Seli Derneği’nden aldıkları adreslere bizzat ulaşırken, diğer kurumlar dernekler arası mutabakattan sonra gıda yardımlarını dernek merkezine teslim ederek, dağıtım bilgilerini kendilerine ulaştırdılar.

Dernek Başkanı Kemalettin Erkan, “Pandemi sürecinde iş yapamaz sektörlerin başında gelen müzisyenleri düşünerek, Beykoz Müzisyenler Derneği’nin ihtiyaç sahibi üyelerini mübarek ayda yalnız bırakmayan değerli hayırseverlere derneğimiz yönetim kurulu adına teşekkür ederiz” ifadelerine yer verdi.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz, Müzisyenler