Spor

Haydi büyük Beykoz... Son iki adım

Haydi büyük Beykoz... Son iki adım
05.02.2016 14:47
| | |
4455

Türk futbol tarihinin, 1960 ve 1970 li yıllarına damgasını vurmuş Beykoz 1908 yeniden eski günlere dönüşün ilk adımını atmak üzere.

Haydi büyük Beykoz... Son iki adım

 Türk futbol tarihine altın harflerle yazılmış mazisiyle, 1960 ve 1970 li yıllara damgasını vurmuş Beykoz 1908 yeniden eski günlere dönüşün ilk adımını atmak üzere.

Süper amatör ligde son haftalara avantajlı giren fakat Kaynarca maçında beklenmedik bir mağlubiyet alan  Büyük Beykoz'un play off grubuna kalması için  sahasında önce Kocasinan'ı daha sonra Küçükköyspor'u yenmesi lazım.

Pazar günkü rakip bizimle birlikte iddiasını sürdüren Kocasinanspor. Gerçekten zor bir maç. Bu maçta mutlaka kazanmamız gerekiyor. Yenebilir miyiz? Tabi ki yenebiliriz. İnanıyorum ki Büyük Beykoz'u bugüne getiren karakterli sporcular ve karakterli taraftarlarda bu son adımların atılması için elinden geleni yapacak. O gün Paşabahçe Stadı tıka basa dolu olmalı. Taraftarlar özel olarak hazırlanmalı. Beykoz 1908'in eski günlerine dönmesi için bu adımı muhakkak atması lazım. Taraftarlarımızın hiç susmadan coşkuyla takımımıza destek vermesi lazım. Rakiple uğraşmadan kendi oyuncusunu desteklemesi, motive etmesi lazım. Küçükçekmece maçındaki seyirci gibi seyirci olması lazım. Bu işi buraya kadar getiren Fahrettin Eldek ve talebeleri bu işi bitirecektir buna şüphem yok.

Sabırsızlığa gerek yok arkadaşlar. Sakin olalım. Takımımız bir şekilde golü atacaktır. Coşkuyla  takımımızı destekleyelim. Haydi Onur, Haydi Ekimcan, Haydi Gogo, Haydi Oktay, Haydi Oğuzhan, Haydi Emre, Haydi Ömer, Haydi Deniz, Haydi Fatih, Haydi Yunus Emre, Haydi Talha, Haydi Uğur, Haydi Eymen... Siz sahada, biz tribünde bu son adımı atalım. Büyük Beykoz'u yeniden eski günlerine döndürelim. Emeklerin karşılığının alınacağı son iki 90 dakika. Haydi hep beraber tribüne. Büyük Beykoz'u gönülden, yürekten, centilmence desteklemeye.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri, Beykoz 1908, Şampiyona, Playy Off, Fahrettin Eldek

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"