Haydi, Beykoz takımına sahip çık...

  • 0
  • 7699
Haydi, Beykoz takımına sahip çık...
Haydi, Beykoz takımına sahip çık...
Haydi, Beykoz takımına sahip çık...
Haydi, Beykoz takımına sahip çık...
Haydi, Beykoz takımına sahip çık...
Haydi, Beykoz takımına sahip çık...

Beykoz 1908 A.Ş. İdari Menajeri Uğur Sakaloğlu, Beykozluları Pazar Sabahı 11.30 da Paşabahçe Stadı'nda oynanacak olan zorlu Selimiyespor maçına davet etti.

2015-16 Sezonuna başarılı bir giriş yapan Beykoz 1908 A.Ş. Takımının Paşabahçe Stadında gerçekleştirdiği antrenmanı takip ettik.

Bu zaman diliminde şunu gördük ki sarı-siyahlılarımızda moraller yerinde, galibiyete kilitlenmiş İdari Menajer Uğur Sakaloğlu Dost Beykoz'a yaptığı açıklamada, gecesi-gündüzü ile tüm günlerini Beykoz 1908 A.Ş. de güzel bir ortam oluşması için harcadıklarını söylerken, "Kesinlikle bir övünç meselesi olarak söylemek istemem ancak ben şu ana kadar Kulüp olarak bastırdığımız Kombine Kartlardan ne kadar sattım fikir dahi yürütemiyorum. Sosyal çevremizde birçok dostumuz sırf katkı olması, çorbada bizim de tuzumuz olsun babında katkı sunup kombine kartları aldılar. Özellikle Jolly Tours Sahibi Mete Vardar Bey çok miktarda alım gerçekleştirdi, kendisi takımımız malzeme sponsoru da oldu. Yine taraftar kardeşlerimiz de ciddi bir çalışma ile aldıkları kombine kartları satmak için büyük çaba harcadılar haklarını görmezden gelemeyiz. Ancak maalesef Beykoz esnafı bu konuda bizi çok yalnız bıraktı. İsimler bazında konuya bakma düşünceleri ile kulüplerinden uzaklaşmış halleri bizleri fazlası ile üzdü." diye konuştu.

Beykoz Futbol Takımının son deerce kaliteli ismlerden oluşan bir kadroya sahip olduğunu söyleyen Sakaloğlu, " Başta Teknik Direktörümüz Mehmet Fahrettin Eldekolmak üzere ciddi bir hazırlık süreci geçirildi. Tabii ki neredeyse sıfırdan bir kadro oluşması ve bunun oturması belli bir zaman dilimini de beraberinde getirmekte. İlk iki haftadan alınan galibiyetler kesinlikle küçümsenmemeli. Gönül ister ki son derece üst düzey her maçta rakibini boğacak, her mevkide bol alternatifi olacak derecede zengin bir kadro olsa. Ancak bu şartlarda kurulabilecek en iyi kadro oluşturuldu. Tribünlerden görülen eksik yönlerin herkes farkında zamanla işler yoluna oturacak ve tam kapasite ile, üst düzey form grafiği ile takımımız rakiplerinin endişe edeceği bir boyuta taşınacak. Takımda son derece karakterli, giydiği formanın hakkını verme gayetinde tribünleri seven bir futbolcu yapısı var " dedi.

Beykoz 1908 AŞ. Takımında görev yapmaktan dolayı son derece mutlu olduğunu ifade eden Uğur Sakaloğlu, "107 yıllık asırlık çınar diye nitelenen bir kulüpte görey yapmak gerçekten de büyük sorumluluk gerektirmekte. Ben bu sezon başladığım görevimde şunu gördüm ki, Büyük Beykoz yeniden ayağa kalkıp eski parlak günlerine geri dönebilir, yeter ki samimi olalım, olaya kişiler bazında değil kulüp bütünlüğünde bakalım. Beykoz 1908 ilçede diğer spor kulüpleri açısından da bir lokomotif görevi üstlenebilir. Bunun için dediğim gibi herkezin , her makamda bulunanların, bu kulüp bünyesinde her ne bölümde, alanda görev almış isimlerin yapıcı eleştrilerine her zaman açığız.  Eğer ki sıradan, ancak içi Beykoz sevdası ile dolmuş biri olarak ben dahi kulübüme şu en gerekli anlarda azımsanmayacak bir kaynak aktarımında bulunabiliyor isem çok daha güçlü isimlerden oluşan bu camianın insanları da görev ve sorumluluklardan kaçmamalı, en azından ben böyle düşünüyorum. Sürekli proje üretme durumu söz konusu. Bakın Tiyatro Gösterisi, Kulüp Gecesi ve bunlar gibi karınca kararınca belli bir maddi kaynak akışı sağlayacak projeler gündemimizde var. Bizleri eleştirin ancak şunu bilin ki samimiyetimizden asla şüphe duymayın." şeklinde konuştu.

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ile geçen hafta içinde makamında görüştüğünü ve kafalarındaki düşünceleri kendisine aktardığını ifade eden Uğur Sakaloğlu, "Oldukça samimi bir ortamda gerçekleşen görüşme nedeni ile kendilerine teşekkürşermi iletmek isterim. İnşallah bunun , bu görüşmenin olumlu yansımalarını, dönüşünü kısa bir zaman içinde görmek nasip olur. Beykoz bir tarihtir, efsanedir, bugün bizler görev yapmaktayız, yarın başkaları gelip daha iyiye götürecek hamleleri yapabilir. Yeter ki her ne bahane ile olursa olsun şu küslük, dargınlık hali ortadan kalksın" dedi.

Beykoz 1908 A.Ş. İdari Menajeri Uğur Sakaloğlu Beykozspor Sevdalılarını Pazar Sabahı 11.30 da Başlayacak ve Paşabahçe Stadında gerçekleşecek zorlu Selimiyespor maçına davet etti.

Spor Servisi

Müftü Demirtaş: ‘Bayrağımız, ümmetin bayrağıdır!’
Önceki Müftü Demirtaş: ‘Bayrağımız, ümmetin bayrağıdır!’
Müslüm Gürses'in duyulmamış şarkıları Beykoz'da tanıtıldı
Sonraki Müslüm Gürses'in duyulmamış şarkıları Beykoz'da tanıtıldı
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz