Haydi Beykoz 1908 için hep beraber stada

  • Güncelleme: 03.04.2017 18:56
  • Okunma: 9053 kez
  • Yorum: 0
İstanbul Süper Amatör Lig Klasman B grubu ekibimiz Beykoz 1908'de hafta sonunda alınan Kuştepespor galibiyeti moralleri yerine getirdi.
Haydi Beykoz 1908 için hep beraber stada

Kuştepespor karşısında aldığı üç puanla puanını 12'ye çıkararak grupta 5. sıraya yükselen Beykoz 1908 rakiplerinin de puan kaybetmesiyle oldukça iddialı bir konuma geldi.

Son hafta 13 puanlı Çıksalınspor takımıyla karşılaşacak Beykoz 1908 bu maçı kazanır, 13 puanlı diğer takım Irmakspor'da puan kaybederse grubu 3. sırada tamamlayarak Bölgesel Amatör Lige yükselebilmek içi  A grubu 3. sü ile tek maçlık yükselme maçı oynama şansı elde edebilir.

Bölgesel Amatör Lige iki grupta toplam 3 takım garanti olarak çıkacak.

Bölgesel Amatör Ligde 10. ve 11. grupta lider olarak bulunan Erokspor ve Modafenspor 3. lige çıkmayı başarırsa Klasman gruplarından Bölgesel Amatör Lige doğrudan çıkan takım sayısı 5'e yükselecek.

İki grupta ilk iki takım çıkacak üçüncüler tek maçlık Play-Off oynayacak.
Buradan çıkmayı başaramazsa bile şansı bitmiyor. Bu kez Bölgesel Amatör Ligde gruplarını İstanbul takımları sıralamasında üçüncü sırada bitiren takımlardan biriyle yine tek maçlık yükselme maçı oynayacak.

Yukarıda anlatılan tablodan da anlaşılacağı gibi hafta sonu Beykoz 1908 çok büyük bir final oynayacak. Kazanması halinde büyük ihtimalle Bölgesel Amatör Lige çıkma şansı yakalayacak. Belki de bu galibiyet yıllar sonra büyük bir çıkışın ilk adımı olacak.

Beykoz 1908'in bu maçta taraftarına çok büyük ihtiyacı var. Taraftar mutlak surette maçta olmalı. Bu maç belki de yılın maçı olacak. Artık her şey neredeyse bizim elimizde. Çıkacağız ve kazanırsak bayram olacak. Kazanamazsak maalesef sezon bizim için bitecek.

Haydi Beykoz hafta sonunda takımımızın yanında olmaya. Haydi Beykoz takımımıza güç katmaya. Haydi Beykoz birlikte var olmaya. Haydi Beykoz hep beraber şampiyonluğa. BEYKOZ 1908 -ÇIKSALINSPOR maçı Pazar günü saat 16:00'da oynanacak. Karşılaşmanın oynanacağı stat ise Çarşamba günü belli olacak.

Spor Servisi/Ümit Yılmaz

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz