Hatice Temel son yolculuğuna uğurlandı

  • Güncelleme: 22.08.2014 00:11
  • Yorum: 0
AK Parti Beykoz İlçe Sekreteri ve aynı zamanda Başkan Yardımcısı Mehmet Temel'in annesi Hatice Temel, 80 yaşında hayata gözlerini yumdu.
Hatice Temel son yolculuğuna uğurlandı

Yaklaşık dört aydır Diyalize bağlı olarak yaşamını sürdüren Hatice Anne, 21 Ağustos günü gözlerini sonsuza kadar kapattı. 


Paşabahçe Merkez Cami'de kılınan Cuma ve öğle namazlarının ardından avluyu dolduran vatandaşlar, 1934 doğumlu Hatice Temel'i son yolculuğuna uğurladı. Cenaze namazını en ön safta kılan Mehmet Temel'in oldukça üzgün olduğu görüldü.

Paşabahçe Merkez Cami'nde annesini sonsuzluğa uğurlayan Mehmet Temel'i partililer ve yakın dostları yalnız bırakmadı. AK Parti Beykoz'un Yönetim Kurulu Üyeleri'nin yanı sıra AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Fatih Sağlam da Mehmet Temel'in yanında saf tuttu. Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Muharrem Kaşıtoğlu, Beykoz Devlet Hastanesi Yöneticisi Opr. Dr. Yaşar Çelik, Beykozlu Giresunlular Dernek Başkan Yardımcısı Mustafa Öztürk, Rüzgarlıbahçe Muhtarı Sedat Altun, Belediye Meclisi eski Üyesi Erdal Öztürk gibi pek çok tanıdık sima da cenaze namazını kıldı ve Mehmet Temel'e taziyelerini iletti.

Anne Hatice Temel, cenaze namazının ardından toprağa verilmek üzere Anadolu Hisarı'ndaki Aile Kabristanı’nda götürüldü ve burada Kur’an ayetleri okunarak defnedildi.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Mehmet Temel, Hatice Temel, Vefat

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz