Hastaneden kaçtı… Kendini denize attı.

  • 0
  • 13671
Hastaneden kaçtı… Kendini denize attı.

Bundan 10 gün önce Üsküdar Kuzguncuk sahilinde bulunan kadın cesedinin Beykoz Devlet Hastanesi’nden kaçarak intihar eden aklı dengesi yerinde olmayan Sabahat Damar’a ait olduğu ortaya çıktı.

Beykoz Devlet Hastanesi Tepeüstü Ek Hizmet Birimi Fizik Tedavi Merkezi’nde tedavi gördüğü sırada kaçarak intihar eden 50 yaşındaki Sabahat Damar’ın cesedi 10 gün önce Üsküdar Kuzguncuk sahilinde bulunmuş ve konuyla ilgili soruşturma başlatılmıştı.

Sabahat Damar’ın 19 Haziran’da tedavi gördüğü Beykoz Devlet Hastanesi Fizik Tedavi Servisi'nden kaçarak intihar ettiği ortaya çıktı… İddialara göre, psikolojik sorunları olan 50 yaşındaki Sabahat Damar, tedavi gördüğü Beykoz Devlet Hastanesi Tepeüstü Ek Hizmet Birimi Fizik Tedavi Servisi’nden 19 Haziran sabahı saat 06.00 sularında çıktı ve Paşabahçe sahilinden kendini denize attı…

Sabahat Damar’ın yatağında olmadığı ise 06.30 çıvarında hastalara yemek dağıtan personel tarafından fark edilse de iş işten geçmişti. Sabahın erken saatlerinde aklı dengesi yerinde olmayan bir hastanın güvenlik görevlilerine gözükmeden hastaneden çıkışına ilişkin bir güvenlik zafiyeti olup olmadığı ise soruşturma sırasında izlenecek video kayıtlarında ortaya çıkacak.

Haber Merkezi

Necati Ak Ailesi’nde nikah heyecanı
Önceki Necati Ak Ailesi’nde nikah heyecanı
Duş başlığı nedir?
Sonraki Duş başlığı nedir?
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz