Beykoz Devlet Hastanesi'nde iftar buluşması

  • Güncelleme: 25.02.2015 13:30
  • Okunma: 9447 kez
  • Yorum: 0
Beykoz Devlet Hastanesi personelinin hastane yemekhanesinde ki iftarında tam bir kaynaşma vardı…
Beykoz Devlet Hastanesi'nde iftar buluşması

800 personeli olan Beykoz Devlet Hastanesi çalışanları iftar yemeğinde buluştu.

Aileleriyle birlikte iftar yemeğine katılan hastane personeline yönelik bir konuşma yapan Hastane Yöneticisi Yaşar Çelik, çalışanlar olarak huzurlu bir ramazan geçirdiklerini, ramazan ayının yaz mevsimi içinde olmasının şartlar itibari ile zaman zaman zorlukları olsa da, yaz mevsimlerinde hastanelerin yoğun olmamasının bu anlamda personelin rahat bir ramazan ayı geçirmesine vesile olduğunu kaydetti. 

Mesai saatinin bitimi ile iftar saati arasındaki sürenin uzun olmasına rağmen işten çıkıp evine gittikten sonra iftar yemeğine katılmak üzere hastaneye akın eden personelin bu davranışının çok duyarlı bir yaklaşım olduğunu ve bu nedenle personeline içtenlikle teşekkür ettiğini söyleyen Dr. Yaşar Çelik, “herkesin Kadir Gecesi’ni ve Ramazan Bayramı’nı tebrik ediyorum” dedi. 

Beykoz Devlet Hastanesi çalışanları olarak, Kamu Hastaneler Birliği ile birlikte başlayan yeni uygulamaya çabuk adapte olduklarını ve bu anlamda personelin kısa sürede kaynaşarak, birbirlerine güven duymalarının hizmetlerde olumlu katkılarının yansınamayacağını dile getiren Dr. Çelik, amaçlarının hizmeti her zaman daha kaliteli ve memnuniyet oranı yüksek seviyelere çıkarmak olduğunu söyledi. 

İl Sağlık Müdür yardımcısı İlyas Bozkurt ve Kamu Hastaneler Birliği Yöneticilerinin de hazır bulunduğu iftar yemeğinde, Beykoz Devlet Hastanesi Yönetimi de tam kadro katıldı. 

Haber Merkezi      

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz