HAS Partililer AK Parti’ye geçiyor

  • Güncelleme: 22.02.2013 00:11
  • Okunma: 10603 kez
  • Yorum: 0
AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Adem Sefer, Numan Kurtulmuş ve arkadaşlarının AK Parti'ye geçiş yapması sonrası, Halkın Sesi Partisi Beykoz İlçe teşkilâtının da beraberinde çok sayıda kişiyle birlikte partilerine katılacağını açıkladı.
HAS Partililer AK Parti’ye geçiyor

HAS Parti Beykoz İlçe Başkanı Tahsin Torun'un partilerine güç katacağını ifade eden Adem Sefer, "AK Parti kitle partisidir. Bizim herkese kapımız açık" diye konuştu.

Dost Beykoz'un sorularını yanıtlayan AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Adem Sefer, 24 Şubat 2013 Pazar günü Prof. Dr. Necmettin Erbakan Kültür Merkezi’nde yapılacak olan aylık Danışma Meclisi Toplantısı’nda HAS Parti'den geçiş yapacak isimlere rozet takılacağını dile getirdi. HAS Parti'nin etkin isimleri Salih Birinci, Tahsin Torun ve Kemal Kaya başta olmak çok sayıda kişinin AK Parti'ye geçeceğini vurgulayan Adem Sefer, parti olarak herkese kapılarının açık olduğunu söyledi.

'Egemen Bağış gelecek'

HAS Partiden katılımların olacağı programa sürpriz bir ismin de yer alacağını kaydeden Adem Sefer, "Sayın Bakanımız Egemen Bağış'ı da davet ettik. Büyük bir olasılıkla kendisi bu törende bizimle birlikte olacak… Diğer yanda Genel Başkan Yardımcımız Prof Dr. Numan Kurtulmuş’un da bu programda hazır olmasını çok arzu ettik, kendisine davet yaptık, fakat Antalya’da bir programda olacağı için aramızda olamayacak "diye konuştu. HAS Parti'den geçişin, Beykoz için yapacakları nitelikli işlerde kendilerine büyük avantaj sağlayacağını ifade eden Sefer, daha büyük bir halk oyunu kucaklamak istediklerini belirtti.

‘Beykozlular rahat olsun’

Dost Beykoz'un ‘Özel Haber’ olarak duyurduğu ve Erdoğan'ın çağrısı üzerine bir günlük Ankara ziyaretini de değerlendiren AK Parti İlçe Başkanı Adem Sefer, gelişmeler hakkında bilgi verdi. Maliye Bakanı Mehmet Şimşek ve Çevre ve Şehircilik Bakanı Veysel Eroğlu’nun katıldığı toplantıda AK Parti İstanbul İl başkanı Aziz Babuşçu ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş'ın da bulunduğuna dikkat çeken Sefer, toplantıda iki önemli talebi sunduklarını anlattı. Belirlenen fiyatlarda yüzde 25-30 kadar bir indirim istediklerini vurgulayan Adem Sefer, ödeme planı konusunda da 3 yıllık sürenin 5 yıla çıkarılmasının yararlı bir iş olacağını dile getirdiklerini söyledi. İstanbul dışındaki 2B rayiç bedellerinin açıklandığını ve İstanbul'da fiyatların yeniden değerlendirilmesinin gündemde olduğunu belirten Adem Sefer, "Beykozlular rahat olsun. Hem rayiç bedelleri hem de ödeme planları konusunda çok rahatlayacakları bir paket gelecek" diye konuştu.

'Hedef: Yüzde 58'

İKON Araştırma ile Dost Beykoz'un ortaklaşa gerçekleştirdikleri kamuoyu araştırmasına da değinen AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Adem Sefer, yüzde 41 olan göstergenin az olduğunu ifade etti. "Biz il başkanlığımıza yüzde 58 sözü verdik" diyen Adem Sefer, gelecek yılda yapılması planlanan seçimlere kadar aradaki 17 puanlık farkı kapatmaya çalışacaklarını söyledi. Adem Sefer şunları söyledi:

"Biz AK Parti olarak 2001 yılında halkın teveccühü ile göreve geldik. Halkımıza hizmet etmenin yanı sıra AK Parti olarak daha geniş bir kitleyi üye olarak kucaklamak da hedeflerimiz arasında. AK Parti Beykoz teşkilatı olarak çalışmalarımızı artırarak sürdürecek ve söz verdiğimiz gibi yüzde 58 noktalarına oy oranımızı taşıyacağız".

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz