HAS Partili Birinci’den CHP’ye teşekkür

  • 0
  • 10547
HAS Partili Birinci’den CHP’ye teşekkür
HAS Partili Birinci’den CHP’ye teşekkür
HAS Partili Birinci’den CHP’ye teşekkür

Yaklaşan seçimler öncesi Beykoz’da faaliyet gösteren Derneklere yapmış oldukları ziyaretleri sürdüren HAS Parti Beykoz İlçe Yöneticileri’nin son durağı Gümüşhaneliler Derneği oldu.

Gümüşhaneliler Derneği’nde, Başkanı Salih Keleş ve Başkan yardımcısı Bahri Ata tarafından samimiyetle karşılanan HAS Parti Beykoz İlçe Başkanı Salih Birinci ve beraberindekiler, ziyaretin Gümüşhane’nin kurtuluşu olması nedeniyle ayrı bir anlam teşkil ettiğini ifade ettiler.

HAS Parti İlçe Başkanından CHP’ye teşekkür

Ziyarette çeşitli açıklamalarda bulunan Has Parti İlçe Başkanı Salih Birinci, Gümüşhane’nin kurtuluş günüde, Gümüşhanelilerle birlikte olmak istediklerini ifade etti.

Beykoz’un en önemli sorunları arasında yer alan mülkiyet problemine de değinen Başkan Birinci, Beykoz halkının her seçimde kandırıldığını, 29 Mart 2009 Yerel Seçimleri öncesi “2B çıktı… Sıra tapularda” diye pankart asanların bugün söyleyecek sözü olmadığını, halı hazırla 2B ile ilgili her hangi bir yasanın resmiyet kazanmadığını söyledi.

Oy almak için vatandaşların kandırıldığını da sözlerine ekleyen Başkan Birinci, Soğuksu Meydanı’nda yapılan saat kulesinin gereksiz olduğunu ve meydana yakışmadığını kaydederek, “çocuk parklarına baz istasyonu kurarak, çocuklarımızın sağlığı ile oynuyorlar” dedi.

HAS Parti Beykoz İlçe Başkanı Salih Birinci, belediyelerin yetkisine verilen baz  istasyonu kurulacak yerlerle ilgili Beykoz Belediyesi’nin çocuk parklarını tercih etmesinin doğru olmadığını da kaydederek, “söz konusu kararın Beykoz Belediye Meclisi’ne ki oylaması sırasında ret oyu veren CHP’lilere teşekkür ederim” dedi.

Ziyarette konuşan Beykoz Gümüşhaneliler Dernek Başkan Yardımcısı Bahri Ata’da,  Beykoz insanını mağdur etmeden, birlik, beraberlik içerisinde bu mülkiyet sorunun çözülmesi gerektiğini kaydederek, ziyaretleri nedeniyle HAS Parti Beykoz İlçe Başkanı Salih Birinci ve beraberindekilere teşekkür etti.

Haber Merkezi

Genç Kürsü Çavuşbaşı’ndaydı..
Önceki Genç Kürsü Çavuşbaşı’ndaydı..
​BBP Beykoz Adayı Murat Arda dur durak bilmiyor
Sonraki ​BBP Beykoz Adayı Murat Arda dur durak bilmiyor
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz