Has Parti’den Dost Beykoz’a ziyaret

  • Güncelleme: 10.12.2011 00:11
  • Okunma: 6667 kez
  • Yorum: 0
Has Parti Beykoz İlçe Yönetimi Dost Beykoz’a bir nezaket ziyaretinde bulundu…
Has Parti’den Dost Beykoz’a ziyaret

Ziyarette, Dost Beykoz Yazı İşleri Müdürü tarafından ağırlanan HAS Partililer arasında, İlçe Başkanı Tahsin Torun, Başkan Yardımcısı Abdullah Derinoğlu, İsmet Şahin, Kemal Çaktı, Ahmet Okumuş, Selim Adanur vardı.

Dost Beykoz’un yayın politikası hakkında Sinan Kavrak’tan bilgi alan Başkan Tahsin Torun, 12 Haziran Seçimleri’nin ardından başlatmış oldukları yeniden yapılanma çalışmalarını tamamladıklarını söyleyerek, “Problem yaşamıyoruz. Çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Önümüzde ki seçimlere hazırlanıyoruz. Bu konularda çok faal bir çalışma yürütüyoruz. Ve de çok umutluyuz.” şeklinde konuştu.

HAS Parti’nin Dost Beykoz’a yapmış olduğu ziyaretten memnuniyet duyduklarını ifade eden Sinan Kavrak, HAS Parti’nin Türk siyaset arenasında başarılı olmasını dilediklerini kaydetti.

HAS Parti Beykoz İlçe Başkanı Tahsin Torun, AK Parti Hükümeti’nin çalışmalarını sürdürdüğü Anayasa çalışmalarına destek olmak amacıyla hazırladıkları taslağı Sinan Kavrak’a vererek imcelemesini istedi.

Başkan Torun, HAS Parti olarak hazırlamış oldukları Anayasa taslağının TBMM web sitesinde yayınlanan tek çalışma olduğunu kaydetti.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz, Sinan Kavrak, Tahsin Torun, HAS Parti

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz