Harun Pirgayıp için Giresun çıkarması

  • 0
  • 14996
Harun Pirgayıp için Giresun çıkarması

Beykoz’da yaşayan Giresunlular arasında oldukça sevilen bir isim olan Harun Pirgayip'in oğlu Mehmet Pirgayip’in düğününde Giresun dayanışması vardı.

Beykoz Belediyesi Düğün Salonu’nda yapılan düğün törenine yaklaşık 1000 kişi katıldı. Salona sığmayan davetliler saatlerce dışarıda beklemek zorunda kaldı. Oldukça yoğun bir katılımla gerçekleşen düğün töreninde Karadeniz bölgesinin Halk Müziği sanatçıları sahne aldı.

Aynı zamanda Beykozlu Giresunlular Derneği’nin Yönetim Kurulu üyesi olan Harun Pirgayip’i oğlunu evlendirmiş olduğu mutlu gününde hemşerileri olan Beykoz Belediye Başkan yardımcısı Ali Bilir ve Dost Beykoz Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Öztürk’te  yalnız bırakmadı.

Yeni çiftler olan Yeliz ve Mehmet’in düğün töreninde, Yaşar Reis, Erdal Güvendi, Hicabi Şenlikoğlu ve Ömer Can sahne alırken, İbşiroğlu Davul Zurna ekibi de düğüne ayrı bir renk kattı.

Pirgayip ailesinin düğün törenine, Mavi Karadeniz Tv’nin Sahibi Fuat Kuş, pop müzik sanatçısı Kara Davut ve Beykoz Muhtarlar Derneği Başkanı Yüksel Kılıç’ta katıldı. Oğlunu evlendirmiş olmanın mutluğunu yüzüne yansıtan Harun Pirgayıp ise, kendisini yalnız bırakmayan dostlarına teşekkür ederek, “dostluklar böyle günlerde beli olur… Bizde gördük ki oldukça geniş bir dost kitlemiz varmış… Biz hep bu kitleye layık olmaya çalıştık. Oğlumuza da bunu tembihledik Allah her şeyin hayırlısını nasip etsin” dedi. Yapılan takı merasiminde oluşan yoğunluk ise düğüne gösterilen ilginin en açık göstergesi oldu.

Haber Merkezi

Halk Eğitim Merkezi'nden yıl sonu defilesi
Önceki Halk Eğitim Merkezi'nden yıl sonu defilesi
İmamoğlu’nun Beykoz ziyareti iptal oldu
Sonraki İmamoğlu’nun Beykoz ziyareti iptal oldu
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz