Hanımlardan Çelikbilek’e teşekkür

  • Güncelleme: 04.02.2015 00:11
  • Yorum: 0
Beykoz Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan Soğuksu Spor Kulübü Ahmet Aksun Tesisleri’nde bayanlar için açılan spor salonu dolayısıyla bir grup mahalle sakini Başkan Çelikbilek’e teşekkür ziyaretinde bulundu.
Hanımlardan Çelikbilek’e teşekkür

Beykoz Belediyesi’nin Soğuksu Spor Kulübü Ahmet Aksun Tesisleri içinde hanımlara yönelik açtığı spor salonunda hanımlar bayan hoca nezaretinde hafta içi her gün 09:00-17:00 saatleri arasında ücretsiz spor yapabiliyor.

Spor Hocası Yasemin Çelik eşliğinde Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’i ziyaret eden Soğuksu’lu hanımlar, Başkan Çelikbilek’e Soğuksu Mahallesi'ne, hanımlara ve spora verdiği önem için teşekkür etti.

Sporla Sağlıklı Yaşam   

Başkan Çelikbilek’e çiçek takdim eden mahalle sakini Yeliz Uzun: “Belediyemiz Soğuksu Mahallesi’nde gençlerimiz için pırıl pırıl bir tesis açtı. Hanımları da unutmadı. Kendi mahallemizde bir spor salonu olması ev hanımları için de büyük avantaj. Bu hizmeti hem bayan hocamız nezaretinde hem de ücretsiz olarak alıyoruz. Hanımlara ve spora verdiği  değer için mahalle sakinleri adına Sayın Belediye Başkanımız’a çok teşekkür ediyoruz.” dedi. 

Belediye olarak sporun her alanına yatırım yaptıklarını ve bu yatırımların her dönem arttığını ifade eden Başkan Yücel Çelikbilek ise ailenin baş tacı olan hanımların sporla daha fazla ilgilenmeleri ve daha sağlıklı bir yaşam sürmeleri için bu hizmeti hayata geçirdiklerini ifade ederek ziyaret dolayısıyla teşekkür etti.

Soğuksu Spor Kulübü Tel:  0 216 413 31 98 

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz