Güncel

Hanefi Dilmaç, "Zabıtalar çözüm odaklı hareket etmeli"

Hanefi Dilmaç,
29.01.2016 16:15
| | |
3627

Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Hanefi Dilmaç, Beykoz Belediyesi Zabıta Müdürlüğüne bağlı personel ile kahvaltı programında bir araya geldi.

Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Hanefi Dilmaç, Beykoz Belediyesi Zabıta Müdürlüğüne bağlı personel ile kahvaltı programında bir araya geldi. 

İBB Beykoz Korusu Sosyal Tesisleri’nde gerçekleşen toplantıya Beykoz Belediyesi Zabıta Müdürü Hüseyin Ata, birim amirleri ve zabıta çalışanları katıldı. Toplantıda, Zabıta Müdürlüğü çalışanlarının kurum içi görev ve sorumlulukları değerlendirilirken,  vatandaşlardan gelen talep ve isteklerde değerlendirildi.  

İstişare toplantısında görüş ve öneriler masaya yatırılarak, Zabıta Müdürlüğü’nün 2015 yılında gerçekleştirdiği tüm faaliyetler, hedefler, gerçekleşen projeler ile çalışmalarda tespit edilen eksiklikler ve 2016 yılı içerisinde planlanan hedefler ayrıntılı bir şekilde ele alındı.

Toplantıda konuşan Başkan Yardımcısı Dilmaç, zabıta ekiplerin yeri geldiğinde güç şartlar altında, gayret ve özveriyle çalıştığını söyleyerek, görevleri esnasında daima çözüm odaklı hareket etmeleri gerektiğini hatırlattı. Bölge esnafı ve ilçe sakinlerini kararlılıkla, disiplinle ve tahammülle dinlemeleri gerektiğinin ne kadar önemli olduğuna vurgulayan Dilmaç, görev yaparken sorumlulukla ve adaletle davranmalarını ifade etti.

Haber Merkezi 

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haber, Başkan Yardımcısı, Hanefi Dilmaç, Zabıta, Toplantı

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"