Hanefi Dilmaç yol arkadaşını yalnız bırakmadı

  • 0
  • 6293
Hanefi Dilmaç yol arkadaşını yalnız bırakmadı
Hanefi Dilmaç yol arkadaşını yalnız bırakmadı

AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç’ın yakın yol arkadaşlarından olan Salih Kılıç’ın 52 yaşındaki kardeşinin vefatı Çavuşbaşında derin üzüntüye neden oldu.

Beykoz Bayburtlular Derneği Başkanı ve AK Parti Çavuşbaşı Belde Teşkilatı kurucularından Salih Kılıç’ın 52 yaşındaki kardeşi Celil Kılıç vefat etti. Uzun süredir yakalandığı apansız hastalıkla mücadele eden Celil Yıldız, sabah saatlerinde Ümraniye Eğitim Araştırma Hastanesinde vefat etti. AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç’a yakın isimlerden olan Salih Kılıç’ın kardeşi olan Celil Kılıç için Çavuşbaşı Hazreti Ömer Camii’nde cenaze töreni düzenlendi. Törene AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç, Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın ve Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Fatih Sağlam gibi isimler katıldı.

Celil Kılıç’ın genç yaşta ebedi aleme irtihal etmesi AK Parti camiasında da derin üzüntüye neden olurken, İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç, yol arkadaşı Salih Kılıç’ı acılı gününde bir an olsun yalnız bırakmadı.

Merhum Kılıç cenaze namazının ardından yine Çavuşbaşı Mezarlığındaki aile kabristanlığında ebediyete teslim edildi.

Başkan Dilmaç yayınladığı mesajda, Geçmiş dönem yönetim kurulu üyemiz, Beykoz Bayburtlular Dernek Başkanı Salih Kılıç’ın kardeşi Celil Kılıç’ın vefatını üzüntüyle öğrendim. Merhuma Allah’tan rahmet; ailesine, sevenlerine ve yakınlarına sabırlar diliyorum. Mekânı cennet olsun inşallah.” İfadelerine yer verdi.

Celil Yıldız evli ve 3 çocuk babasıydı.

Haber Merkezi

 

  

Beykoz’un gençleri cam sanatına ilgi gösteriyor
Önceki Beykoz’un gençleri cam sanatına ilgi gösteriyor
Beykoz Kaymakamı Sözer bölge karakollarını denetledi
Sonraki Beykoz Kaymakamı Sözer bölge karakollarını denetledi