Siyaset

Hanefi Dilmaç’tan Kavacık’ta ki esnaf dostlarına ziyaret…

Hanefi Dilmaç’tan Kavacık’ta ki esnaf dostlarına ziyaret…
29.03.2015 16:26
| | |
5443

Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı M. Hanefi Dilmaç Kavacık’ta ki esnaf arkadaşlarını ziyaret ederek fikir alışverişinde bulundu.

Kavacık’ta birçok esnafı ziyaret eden Hanefi Dilmaç, kısa süre önce açılışı yapılan Göktürk Otomotiv’in Sahibi Recep Armağan’ı da ziyaret etti. Burada yaklaşık bir saat süre ile kalan Dilmaç, 7 Haziran 2015 Seçimleri’ne yönelik önemli açıklamalar yaptı.

Dilmaç’ın kendisine yapmış olduğu ziyaretten son derece memnun olduğunu ifade eden Göktürk Otomotiv’in Sahibi Recep Armağan’da 2015 Milletvekili Genel Seçimleri’nde AK Parti’ye destek vermeleri yönünde büyüklerinden etkili mesajlar geldiğini kaydetti.

“Seçim değerlendirmelerimde hiç yanılmadım”

Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Hanefi Dilmaç, AK Parti içinde siyaset yaptığı 13 yılda seçim sonuçlarına ilişkin hiçbir zaman yanılgıya düşmediğini, sürekli halkın içinde dolaşan birisi olarak vatandaşların taleplerini, isteklerini ve beklentilerini iyi bildiğini ifade etti. Dilmaç, bu beklentilerin ne derece karşılandığını da bizzat takip ederek değerlendirmeler yaptığını söyledi.

Dilmaç, bundan 10 yıl önce AK Parti’nin bir sonraki seçimde daha çok oy alacağını, yine 30 Mart 2014 Yerel Seçimleri’nde de aynı ifadeyi kullandığını hatırlatan Dilmaç, AK Parti içinde her hangi bir sorun yaşanmazsa bundan sonra Beykoz’da seçim kaybetmeyeceklerini kaydetti.

AK Parti Beykoz’da yüzde 60 hedefini zorlar

Hanefi Dilmaç, 2015 Genel Seçimleri Milletvekili adayları üzerinde değerlendirmeler yaptı. Metin Külünk’ün yeniden milletvekili olması gerektiğini ve AK Parti’nin yurt dışı örgütlenmesinde çok etkili bir isim olarak olağanüstü çalışmalar yürüttüğünü söyleyen Dilmaç, AK Parti eski İlçe Başkanı Adem Sefer’inde teşkilatı memnun etmek ve yıllardır verilen emeğe bir saygının ifadesi olarak milletvekili olması gerektiğini dile getirdi.

Dilmaç, 7 Haziran 2015 Milletvekili Genel Seçimleri’nde AK Parti’nin dört yüz milletvekilini zorlayacağını ve Beykoz’da AK Parti’nin koyduğu yüzde 60 hedefine ulaşmasının da mümkün olduğunu dile getirdi.

Sohbetin devamında ise otomotiv sektörü üzerinde de çeşitli değerlendirmeler yapıldı. Recep Armağan, kendilerinin Mercedes ve BMW gibi pahalı araçlar sattıklarını ve bu markaları genellikle seçkin insanların tercih ettiğini kaydetti. Ona rağmen piyasa şartlarının her zaman bir veya iki puan altında araç satabildiklerini kaydeden Armağan, buna mukabil sürekli piyasada olan markaları da internet üzerinden satışa sunduklarını belirtti.

Sohbetin ardından Recep Armağan’ın kapıya kadar uğurladığı konuğu Hanefi Dilmaç, Beykoz’un her tarafında esnaf arkadaşlarını ziyaretlerine devam edeceğini söyledi.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haberleri, Hanefi Dilmaç, Ziyaret, Göktürk Otomotiv, Recep Armağan, AK Parti, Destek, Kavacık, Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"