Hanefi Dilmaç’tan Beykoz Spor Kulübü açıklaması

  • 28.09.2021 19:43
  • Güncelleme: 28.09.2021 19:47
  • Okunma: 2805 kez
  • Yorum: 0
AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç, BİSK yöneticilerini ağırladığı toplantıda geçmişi bir kez daha hatırlattı.
Hanefi Dilmaç’tan Beykoz Spor Kulübü açıklaması

Beykoz İlçesi Amatör Spor Kulüplerinden gelen talep üzerine Kavacık'daki İlçe Merkezinde bir toplantı düzenleyen AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç toplantının bir anında konu Beykoz Spor Kulübüne gelince bir kez daha bu konuya dönük geçmişte yaptıkları temasları içeren bilgi aktarımında bulundu.

"Biz Zeki Başkana kendi alacaklarına karşılık 4,5 Milyon vereceğiz dedik ama sonrasında işin ciddiyeti ortay çıkınca karşımıza 9 Milyonluk bir rakam ile geldi ve bu iş olmadı. Bugün de burada şunu söylemek istiyorum 4 milyon vereceğim bırakıp gitsin, kamu borçlarının hepsini biz karşılamayı taahhüt ediyoruz, bunu Hanefi Dilmaç olarak söylüyorum. Sonrasında biz bu kulübü ayağa kaldırırız, simitçiden gelecek 1 lira da makbulümüzdür, falanca iş adamından gelecek 10 lira da... Kulüp Yönetimini de Beykozlulara siz spor dünyasının temsilcilerinin de olacağı Beykozlulara bırakacağız" dedi.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Muhammed Hanefi Dilmaç