Hanefi Dilmaç, Murat Aydın ile gece gündüz çalışacağız

  • 0
  • 5329
Hanefi Dilmaç, Murat Aydın ile gece gündüz çalışacağız

AK Parti Beykoz Belediye Başkan Aday Adayı Hanefi Dilmaç sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada, Murat Aydın ile gece gündüz çalışmaya devam edeceklerini söyledi.

Kamuoyunda bir açıklama yapması beklenen AK Parti Beykoz Belediye Başkan Aday Adayı Hanefi Dilmaç, sosyal medya üzerinden bir destek ve teşekkür mesajı yayınladı.

Yeniden İstanbul, yine yeniden Beykoz başlığındaki açıklamada Dilmaç, "Kuruluşundan bu yana gururla, Kurucu Belde Başkanlığı, Belde Belediye Başkanlığı, Meclis Üyeliği, Başkan Yardımcılığı ve son olarak Beykoz İlçe Başkanlığı görevlerinde bulunduğum AK Parti ailesine... Aday adaylığı sürecinde beni evladı, ağabeyi, dostu ve kardeşi olarak kalbine alan, dualarıyla destekleyen ve yalnız bırakmayan tüm hemşehrilerime en kalbi duygularımla teşekkür ederim." dedi.

"Murat Aydın başkanımızla gece gündüz çalışacağız"

Dilmaç, açıklamasını şöyle sonlandırdı:

"31 Mart 2024 yerel seçimlerinde sevdalısı olduğumuz Beykoz'umuza Murat Aydın başkanımızla, İstanbul'umuzu Murat Kurum başkanımızla Cumhur İttifakı olarak yeniden AK Parti belediyeciliğine kavuşturmak için gece gündüz var gücümüzle çalışacağız"

Haber Merkezi

Pırlanta Yüzük Modelleri ve Fiyatları
Önceki Pırlanta Yüzük Modelleri ve Fiyatları
Beykoz'un köy kahveleri görünümüyle dikkat çekiyor
Sonraki Beykoz'un köy kahveleri görünümüyle dikkat çekiyor
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz